Hlasování o srazech

Ve formuláři níže můžete hlasovat o tom, kde byste chtěli uskutečnit další sraz fanclubu. V seznamu jsou největší města ČR a SR. K hlasování je nutné se přihlásit Google účtem. Hlasovat můžete pouze jednou, nicméně můžete hlasovat pro více měst a svoje odpovědi kdykoliv (i po odeslání) upravit. Pokud se vám formulář níže nezobrazuje, pravděpodobně nejste přihlášení na svém Google účtu. Klikněte sem pro přesměrování na google.com pro přihlášení (po přihlášení budete přesměrování na hlasování).

Pokud Google účet nemáte: Pošlete nám prosím email, do kterého uveďte města, do kterých jste schopni na sraz přijet. Měst můžete uvést i více, prosíme nicméně, aby města byla z tohoto seznamu: Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Liberec, Olomouc, Ústí nad Labem, Hradec Králové, České Budějovice, Pardubice, Karlovy Vary, Jihlava, Zlín, Jeseník, Příbram, Bratislava, Košice, Prešov, Žilina, Nitra, Banská Bystrica.

Email zašlete na adresu fanclub@lindseystirling.cz (<< klikněte na odkaz pro automatické vygenerování emailu), jako předmět uveďte „Hlasování o srazu fanclubu“.

 Formulář pro hlasování: