Partnerský program

Vážení fanoušci, rádi bychom Vám nabídli možnost jak se aktivně zapojit do fungování a rozvoje našeho fanclubu a propagace Lindsey v ČR a SR. Rozhodli jsme se tak proto, že zájem o administrátorský post je velký a na post administrátora proto nemůžeme přijmout každého. Tuto možnost můžete také využít v případě, že se administrátorem nechcete stát např. z časových důvodů, ale přesto chcete vypomoci. Kdokoliv z Vás se tak od nynějška může stát partnerem našeho týmu a spolupracovat s námi na individuálních projektech.

Co to obnáší a jak to celé bude fungovat?

Ať už jste firma, tým nebo jednotlivec, stačí níže vyplnit formulář, kde na sebe vyplníte kontakt, vyberete kategorii vaší pomocí a popíšete s čím konkrétně byste nám chtěli pomoci nebo oblast ve které byste chtěli spolupracovat. My se vám pak co nejrychleji ozveme. Upozorňujeme, že tato stránka slouží k navázání spolupráce s českým a slovenským fanclubem Lindsey Stirling. Chcete-li kontaktovat přímo Lindsey Stirling s obchodní nabídkou, obraťte se na její management skrze její web LindseyStirling.com.

Máte připomínky ke stávajícímu fungování fanclubu nebo aktuálním projektům?

Kontaktujte nás prosím přímo přes zprávy na naší facebook stránce nebo přes email fanclub@lindseystirling.cz. Děkujeme 🙂

Výhody a bonusy

Pokud se aktivně zapojíte, budete mít v budoucnu vyšší šance stát se administrátorem fanclubu (pokud budete mít zájem). Vaše jméno bude také uváděno u všech aktivit, do kterých se zapojíte či u těch, které podpoříte.  Podle míry zapojení fanoušků v budoucnu přidáme možná i další benefity.

Formulář