Projekty a akce fanklubu


Činnost našeho fanklubu bychom mohli v první řadě rozdělit na pravidelnou činnost, akce a projekty. O pravidelné činnosti si můžete přečíst zde.

Na této stránce se dozvíte něco o našich akcích a projektech. Mezi akce můžeme určitě zařadit věci jako adopci pandy, natáčení s Českou televizí, loutku jako dárek pro Lindsey, after party po koncertě atd. Tyto akce bychom mohli rozdělit na propagační, kde se snažíme Lindseyino jméno dostat, kam to jen jde (např. natáčení s Českou televizí), dále srazy pro fanoušky, kde nám jde o to se hlavně pobavit a pokecat o Lindsey světě a v neposlední řadě také účast na koncertech.

Jako projekty označujeme činnosti dlouhodobého trvání do nichž řadíme například překlady, účast na Festivalu Fantazie či PragoFFestu, potom charitativní a dobročinné projekty (dary Klinice dětské hematologie a onkologie Bratislava či dětskému domovu v Dolních Počernicích), témata měsíce nebo seriál „Víte, že…“. Výsledky těchto projektů je možné sledovat v dlouhodobém časovém intervalu, což je odlišuje od klasických akcí, jejichž cíle mají jednorázovou působnost.

V následující tabulce se můžete dozvědět něco více o plánovaných akcích.

Název akce Datum a čas Více info
5. vánoční sraz fanklubu
22. prosinec 2018 v 17:00 až 23:00 Místo akce: Pivnice Štupartská, Štupartská 9, 110 00 Praha, více info zde