Koncerty

Lindsey Stirling kromě skládání nových písní, nahrávání coverů a natáčení videoklipů na YouTube také pravidelně jezdí na turné po celém světě. Od druhého turné po Evropě se také vždy zastavuje v Praze, aby potěšila právě fanoušky z našich zemí.

Jádro největších nadšenců si může pořídit rozšířenou vstupenku o VIP setkání tváří v tvář či účast na zvukové zkoušce (soundchecku). Je zlatým pravidlem, že velká část administrátorů tuto možnost využívá k tomu, aby mohlo Lindsey pozdravit a popovídat si s ní. První dva koncerty jsme jako fanklub předávali Lindsey společné dary, na nichž se podílelo více fandů.

Každý koncert vždy obohatíme ještě aftersrazem, který je pozvolným dojezdem velké euforie provázející Lindseyinu návštěvu. Těchto srazů se může zúčastnit kdokoli, který se chce seznámit s dalšími členy fanklubu a fanoušky, popovídat si či se zúčastnit pravidelné tomboly o zajímavé ceny. Každý aftersraz je plánován s dostatečným předstihem a má svoji událost založenou facebookovou skupinou fanklubu.

V tabulce níže je stručný seznam koncertů, který u nás Lindsey zatím odehrála.

 

Turné Místo Datum
Shatter Me tour Incheba Arena, Praha 20.10.2014
Music Box tour Žluté lázně, Praha 11.7.2015
Brave Enough tour Forum Karlín, Praha 28.2.2017
Brave Enough tour Forum Karlín, Praha 1.3.2017

Upoutávka na koncertní léto 2015