Lindsey a její víra

1

V rámci našeho fanklubu se snažíme přinášet informace a novinky nejen o Lindseyině kariéře a hudebních úspěších, ale také seznámit fanoušky s Lidseyinými hodnotami, lidmi a věcmi, které jsou v jejím životě důležité. Mezi jedny z nejdůležitějších aspektů Lindseyina života patří pak její víra v boha. Lindsey je konkrétně členkou Církve Ježíše Krista Svatých posledních dnů (lidově Mormoni) a příležitostně se tak podělí se svými fanoušky o principy a o hodnoty, které ji její víra naučila, případně životní momenty, které v jejím životě znamenaly pozitivní změnu.

Face to Face (Tváří v tvář) s Lindsey Stirling

f2f banner2

Jedním z největších projektů našeho fanklubu týkajících se Lindseyiny víry byl zcela určitě překlad pořadu Face to Face, ve kterém Lindsey prakticky shrnuje svůj postoj k životu a víře.

Whoah… this had to take a ton of work! You guys are amazing!! — Lindseyina reakce na náš překlad pořadu

Celý rozhovor a detaily k tomuto projektu naleznete v našem článku LDS Face 2 Face s Lindsey Stirling.

Návštěva a rozhovor s představiteli české misie Církve Ježíše Krista Svatých posledních dnů

Druhým velice úspěšným projektem fanklubu pak byla návštěva českého sídla misie Církve Ježíše Krista Svatých posledních dnů v Praze, kterou jsme uskutečnili na jaře 2015.

This is so cool you are doing this! I seriously have the best fans in the Czech Republic/Slovakia 🙂 I think you’ll find that Mormons are pretty down-to-earth people and the basic principles of our faith are very simple; we are so much more alike than we are different. — Lindsey o našem plánu navštívit sídlo české misie

Celý rozhovor s představiteli církve, zejména prezidentem české misie, panem Jamesem Wilsonem McConkiem III. můžete shlédnout níže:

Téma měsíce

kena1

Lindseyině víře jsme se také věnovali v rámci projektu „Téma měsíce“, konkrétně v červnu 2015. Zde na webu vyšly 2 články, a to Lindsey a její boj o osvobození sebe sama a Lindsey a síla její osobnosti.