Fanklub má za sebou perný měsíc

Poslední dny a týdny je aktivita okolo Lindsey trochu povadlá. Ano, vydává nové album a ano, přijede zase po delší době do Prahy, přesto to přes prázdniny vždy bývá takové ponurejší.

V případě fanklubu to tak ale tento rok určitě nebylo. Ačkoliv jsme vynechali pro nás již tradiční Festival Fantazie, rozhodně jsme se nenudili. 10.8.2019 jsme totiž premiérově promítli Lindseyin film Brave Enough s českými titulky v jednom z českých multikin. Stalo se tak v Premiere Cinemas v Hostivaři. Celkem bylo prodáno 83 vstupenek, reálně pak přišlo kolem 60 osob s tím, že jich pak dalších cca 20 pokračovalo do vedlejší pizzerie, kde si užilo neplánovaný sraz.

Příprava takového promítání není sranda – najít kino, zamluvit ho, zaplatit ho, najít prodejce vstupenek, domluvit se s ním, zaplatit i toho, zároveň vyřešit povolení od různých organizací zastupujících filmaře a umělce (od unie filmových distributorů přes českou protipirátskou unii až po OSA). K tomu se samozřejmě pojí stanovení ceny vstupného tak, aby se pokryly náklady a vstupenky zároveň nebyly pro návštěvníky odrazující. Každopádně věřím, že se vše povedlo tak, jak jsme si vytyčili 🙂

Je několik takových, kterým bychom rádi za pomoc s promítáním poděkovali.

Jednak je to naše kamarádka, YouTuberka Mesha ( https://www.youtube.com/user/michaelazuchova ) a s ní i obchůdek její mamky, tedy KUŽEL ( https://www.ku-z-el.cz ). Zapomenout nechceme ani na fotbalový tým AFK Union Žižkov (webovky nemají) a prádelnu Maki ( https://www.maki.cz ). Bez nich by uspořádání promítání nebylo o tolik snazší jako s jejich pomocí 🙂

Za pomoc děkujeme také agentuře Fource, která pořádá Lindseyin koncert v Praze. ( https://www.fource.cz ).

Tím ale vše nekončilo. Týden na to se totiž někteří z nás odebrali do Hartmanic na Svitavsku, kde si své ano řekli naši administrátorští kolegové Máňa s Ondrou. Za fanklub nás tam bylo kolem 10 a je to rozhodně krásný příklad toho, jak nejen fanklub, ale hlavně Lindsey dokáže spojovat lidi. A to, že jim svatba vyšla na sedmé výročí fungování fanklubu, je velmi krásná náhoda. (nebo to náhoda nebyla? 😉 )

Vše jsme pak završili poslední srpnový týden na našem již tradičním teambuildingu v Dolních Mísečkách v Krkonoších. Potkal se nás tam rekordní počet 14 osob a jako vždy to stálo za to.

Teď nás čeká malá pauza, ale s koncertem to odstartuje zase na novo 😉 Těšíme se, že u toho s námi budete i vy 😉

PetrB