Adam Kiełbik z Polska: Díky Lindsey beru vše z jiné perspektivy

Máme tady pokračování našeho seriálu, kde zpovídáme administrátory dalších fanklubů. Další v pořadí je Adam Kiełbik z Polska.

Než začneme s rozhovorem, můžeš nám o sobě něco říct?

No, je mi 23 let a aktuálně studuji poslední ročník anglické filologie. Pocházím z města Częstochowa, které se nachází na jihu Polska.

Ano, to město dobře znám, je nedalko hranic s Českou republikou. Můžu se zeptat, jak jsi se poprvé dozvěděl o Lindsey?

To jsem takhle projížděl YouTube a hledal videa související s LMFAO (bylo to v té době, kdy se stali slavnými díky Party Rock Anthem), až jsem narazil na cover od Lindsey. Zaujala mě svým veselým projevem. A takhle to celé začalo.

Takže jsme k Lindsey měli stejnou cestu. 🙂 Jak je to dlouho, co ses o ní dozvěděl?

Přál bych si, abych mohl říci přesné datum. Bylo to v době před vydáním Crystallize, takže už to budou tak dva roky.

..což je určitě skvělé. Co se ti na Lindsey líbí nejvíce?

Obdivuji ji pro její laskavé srdce a také pro její schopnost přinést lidem změnu do života. Díky ní vše beru z jiné perspektivy. Je pro mne velkou inspirací a velkým vzorem.

Myslím, že by z tvých slov měla radost, kdyby to četla (třeba číst bude). Jaké byly tvé první pocity, když jsi se dozvěděl, že přijede do Polska?

Bylo by skvělé, kdyby si to přečetla. A měl jsem opravdu radost samozřejmě. Byl to sice jen rozhovor v ranním pořadu v TV, žádný koncert, přesto jsem si nemohl nechat ujít možnost ji vidět.

Jak se Vám povedlo zorganizovat sraz před televizní budovou?

Nejdřív jsem se o tom zmínil na oficiálním polském fanklubu. Bylo to pouze den po jejích narozeninách, takže jsme museli přichystat něco speciálního. Přivítali jsme ji náhodným výběrem skladeb, barevnými balónky a malým dortíkem se svíčkou tak, aby si mohla přát své přání. Bylo fajn vidět ji šťastnou po tom, čím prošla. Kdykoliv si vzpomenu na ten okamžik, poleje mě velmi příjemný pocit.
http://youtu.be/ND9NEw_XQY8  http://youtu.be/rgR782OLbgM

Ano, tato videa známe a rozhodně si myslím, že to, co jste pro ni udělali, bylo skvělé. Kolik fanoušků máte ve fanklubu? Děláte pro něj nějakou propagaci?

Děkuji moc, vážím si toho. Snažím se dělat to nejlepší, co dokážu. Před pár dny jsme překročili 3000 fanoušků. Doposud jsme pro fanoušky vymysleli dvě soutěže. V té první mohli fanoušci vyhrát jedno ze dvou podepsaných CD, pokud nám zaslali nějakou svou fanouškovskou práci. Dostali jsme hodně fantastických prací, takže vybrat vítěze bylo docela těžké. V druhé malé soutěži pak fanoušci mohli vyhrát kalendář s Lindsey. Vůbec máme rádi soutěže, kde lidé ukážou svou kreativitu.

Souhlasím, takové soutěže jsou vždycky fajn. No, mám pro tebe už jen jednu otázku. Jak jsi řekl, jsi z města  Częstochowa. Co bys řekl na to, kdybychom uspořádali společný sraz s fanoušky někde na půli cesty? Například v Ostravě či Rybniku?

Bylo by víc než skvělé něco takového uspořádat 🙂

Skvělé, v nejbližší době se o tom určitě pobavíme 🙂 Takže ti Adame děkuji za Tvůj čas i za rozhovor.

Já děkuji. Cítil jsem se velmi poctěn, když jsi mě požádal o rozhovor. Myslím, že pro zpopularizování Lindsey a její muziky děláte v Česko-Slovenském fanklubu výbornou práci. Jen tak dále! A budu se těšit na to, že se v blízké budoucnosti setkáme!

To bude rozhodně skvělé! Děkujeme moc, Adame!