Co se stalo v minulém týdnu? 14/2015

Je tady konec týdne a s ním další díl našeho seriálu Co se stalo v minulém týdnu? 🙂 Dnes se podíváme na období mezi 29. 3. a 4. 4. Pěkné čtení 🙂 .

Hned na začátku, v neděli, vyšlo BTS k Take Flight 🙂 . Co na video říkáte?

Na naší zdi jsme sdíleli přehled o tom, jak se jmenují housle, které jste s Lindsey na fotkách či videích mohli vidět. Autorem je Amanda Siew.

Lindsey se objevila i na Times Square 🙂

Na prvního apríla jsme nezapomněli a napsali jsme na naši zeď následující zprávu: ,,Mezi našimi administrátory je spousta takových, kteří se věnují hře na určitý hudební nástroj a tak jsme si řekli „proč nezaložit nějaké hudební uskupení?“. Už asi měsíc velká část z nás zkouší a věřím, že brzy budeme moci vypustit prvních pár věcí do světa. Nejvíce se ale těšíme na možnost zahrát si s Lindsey. Když jsme se totiž Jennifer zmínili o tom, že zkoušíme, předala echo Lindsey a ta prohlásila, že když nám to půjde, nahraje s námi jednu píseň!!! A jaké je složení kapely? Monča hraje na kytaru, Dominik na cello, Žany na klávesy, Kája na piano, já na bicí a zpívám, Garfi na flétnu a zpívá a Julka na violu „…. To však byl jen menší vtípek :). Kdo se nechal nachytat?

Jsou to už téměř 3 roky, kdy Lindsey kývla na nabídku DrFubalous spolupracovat s nimi na skladbě Fear, kde se objevili i GloZell nebo Flavor Flav. Lindsey sama prohlásila, že spolu se Starships to jsou dva songy, u kterých si spolupráci užila ze všech skladeb nejméně. A právě tato skladbu jsme si v pátek připomněli 🙂 .

Také jsme spustili nový seriál, který brzy nahradí právě zmíněný zapomenutý páteční song od Lindsey. Každý týden budeme postovat cover verze na Lindseyiny songy od fanoušků či jiných interpretů. V prvním díle jsme si představili Diega Estebana a jeho cover na Heist 🙂

Katka si připravila další fotku k Pojmenuj pózu. Minulý díl vyhrálo Wingardium Lindseyosa 🙂 . Máte nějaké nápady k tomuto obrázku?

 

 

A Petr publikoval i tip od Caroline Našincové 🙂 . Děkujeme

A dáme si pár fotek z Instagramu Lindsey 🙂

Bez názvufghjkl

dfghjkghzuikjh

pokihghuzgfoiuztzzu

´poiuztzu

Co si myslíte o tomto zajímavém fanartu? 🙂

 

V pátek vyšel i nový videoklip Into The Woods Medley 🙂 . Jak se vám líbí?

Na další díl se těšte zase za týden :)) *Moi