Co se stalo v minulém týdnu? 16/2015

Ahoj 🙂 . Opět tady máme konec týdne a to znamená jediné – jdeme se podívat, co se za tu dobu stalo! 🙂 Není toho sice tolik jako tomu bylo ještě před nedávnem, ale i tak to určitě stojí za přečtení. Pojďme na to 🙂

Lindsey našla mormonský kostel v Brazílii, a přestože nerozuměla portugalštině, vnímala to prostředí o nic méně silně 🙂 . Na fotce můžete vidět stejný obraz jako ten, se kterým se několik našich adminů vyfotilo při návštěvě sídla Církve Ježíše Krista Svatých Posledních Dnů v Praze.

fghuifjgdzeuwkdfjhudisolkgjf

 

jhjk

 

Také proběhla další menší soutěž o buttony z podzimního koncertu 🙂 . Opět bylo vaším úkolem napsat komentář o tom, co si myslíte, že říká Lindsey na obrázku. Poté vybereme 3 nejlepší, které odměníme. Soutěž byla ukončena 15.4., teď si jen počkejte na výsledky :)) . Držíme palce!

sdfghjkl

Na LindseyTime vyšlo nové video s Brooke 🙂 . Už jste jej viděli?

Připomínáme, že již za týden se uskuteční další ze srazů našeho fanklubu 🙂 . Tentokrát se na nás můžete těšit v Olomouci 25.4. ve 13 hodin v Mikulovské restauraci a vinárně. Přijďte se pobavit, popít, pojíst a seznámit se s dalšími fanoušky Lindsey. Těšíme se na vás!

Katka přidala další fotku do alba Pojmenuj pózu 🙂 . Máte nějaké nápady?

dfghjkl

Sdíleli jsme i fotku z nového photoshootu, která se objevila na stránkách Forbes:

ghjkl

Největší novinkou v tomto týdnu je naše nová úvodní fotka na facebooku. Ručně ji nakreslila sama naše adminka Garfi a podle mě se jí obrázek opravdu povedl 🙂 . Jak se vám líbí?

sdfghjkl

A v pátek vyšel další díl seriálu, ve kterém představujeme fanoušky a další interprety, kteří po svém zpracovali song od Lindsey. A řada se dostala na Kimberly McDonough a její zpracování Moon Trance.

A závěrem si dáme pár fotek z Brazílie, kde Lindsey koncertovala 🙂

dfghjklhgzi

vbnm,

pokjio

ghjuio

ghjkl

ghjkliuzgtf Danila Novikov‎ si pohrál s fotkou a trochu ji upravil 😀 . Kolik najdete rozdílů? 😛

 

Za týden se opět těšte na další Přehled 🙂 . *Moi