Co se stalo v minulém týdnu? 16/2018

Hezký den. Omlouvám se za malé zdržení dnešního Přehledu týdne, ale venku je tak hezky, že je hřích trávit čas doma u notebooku 🙂 . 

Na začátku týdne se kamarádka Lindsey vdávala. Takhle to oběma slušelo.

I got to see one of my best friends get married yesterday. She and her husband have been searching for each other for years and while they were searching, they both worked on themselves and built the lives they wanted. I often get fed up with dating and it’s almost easier sometimes to feel like the system is against me and there is no one out there who can ever fit my life or really understand me. But i know there are soul mates for everyone. If I don’t believe that he’s there it is going to be a lot harder to find him. This weekend I saw two very different people who have found each other and are committed to serve and be true to each other and it reminds me that of course there is someone who can understand me.

Příspěvek sdílený Lindsey Stirling (@lindseystirling),


A hádejte, kdo chytil svatební kytici? 🙂

Za předešlé dva týdny tady máme souhrn IG Stories. Lindsey se s námi v poslední době bohužel příliš o své soukromí nedělí 🙂 .

 

Co nového ve fanklubu?

V pondělí jsme již tradičně vstávali s úsměvem na rtech 🙂 . Alespoň tedy na těch Lindseyiných…


Na podzim jsme vysadili stromy do Aleje Lindsey Stirling v Hradci nad Moravicí. Jak se jí daří na jaře? Pokud budete mít cestu kolem, určitě se přijďte podívat. Více informací na stránkách https://alej.lindseystirling.cz .

 

A to je ode mne dnes vše. Bylo to krátké, ale určitě to není naše vina 😀 . Tak se mějte hezky a příště snad u plnějšího Přehledu s Kájou.