Co se stalo v minulém týdnu? 17/2018

Zdravíčko! Při poslední dubnové neděli bych si pro vás připravila další várku novinek, co na to říkáte? Vrhneme se rovnou na to?

Dne 27. dubna to bylo přesně 38 let ode dne, kdy se narodil Jason Gaviati. V tento den jsme si všichni, od Lindsey a Gaviho rodinu až po Stirlingites, se smutkem zavzpomínali na jeho památku. ♥

Happy birthday @imgavi. I will admit that I changed when you died. For a long time, I thought that the best times of my life were behind me and I honestly wondered if I’d ever laugh as fully, or be as effortlessly happy again. You filled my life with an inexpressible joy. You will never be replaced but I’ve learned that I can laugh as fully, I can love as deeply, and the best of my life is still yet to come. My ability to move onward doesn’t mean I don’t miss you, or that I don’t still love you with all my little heart. I know you understand that. I just needed to say it. I will forever feel blessed that you were my best friend for 4 years. We’ll have more adventures on the other side. I know it. Until then, thanks for being the best guardian angel.

Příspěvek sdílený Lindsey Stirling (@lindseystirling),Tento týden byl vskutku vzpomínkový. Lindsey se oblékla tak, jak se oblékal její tatínek.

Co nového ve fanklubu?

Týden začal samozřejmě krásným úsměvem. Tentokrát jsme se vrátili trochu do minulosti.

I nejlepší fanart tohoto týdne patřil Gavimu.

V našem novém článku se dozvíte negativní i pozitivní novinky z naší krásné aleje.

A tím bych pro dnešek skončila. Přeji vám krásný zbytek dne a v květnu se těšte na Monču a její Přehled. 😉