Co se stalo v minulém týdnu? 20/2017

Krásné nedělní odpoledne, vítejte u nového Přehledu týdne. Dnes se podíváme na již 20. týden v tomto roce, tedy 15. – 21. 5. Příjemné čtení.

Tento týden se nesl ve znamení Lindseyina dokumentu/filmu Brave Enough 🙂 . A jak na něj reagovali pejsci z útulku? Mimochodem, ze stejného útulku, odkud pochází Luna 🙂 .

Na následujícím odkaze jsme mohli zhlédnout jednu delší ukázku přímo z filmu 🙂 .

https://www.aol.com/video/view/lindsey-stirling-brave-enough-first-look-watch-an-exclusive-performance/5919eddac214e33158f1a4a3/

S tím se pojilo i mnoho propagace 🙂 ..

Ve středu jsme se konečně dočkali 🙂 . Vyšel první film o Lindsey s názvem Brave Enough, který vypovídá o posledním roku naší oblíbené tančící houslistky 🙂 . Zakoupit ho můžete online přes Google Play. Cena je 220Kč za SD verzi nebo 330Kč za HD verzi. Krásný zážitek 🙂 .

https://play.google.com/store/movies/details/Brave_Enough_Lindsey_Stirling?id=Zj24kEzBE2c&hl=cs

K filmu proběhla i premiéra, na které se Lindsey setkala s přáteli…


.. a svůj dokument si i uvedla 🙂 .

Fotky z pózování na červeném koberci doprovázelo i video…

A co by to bylo za oslavu bez dortu? 🙂


Pokud vás zajímá více kolem nového filmu, podívejte se na jeden delší rozhovor právě na toto téma 🙂 .

A máme tady akustickou verzi písně Hold My Heart i se ZZ Ward! 🙂 Jak se vám líbí?

V divadle Ahmanson Theatre v LA proběhl zahajovací večer uskupení „Jersey Boys“ a Lindsey na něm přišla v nám povědomých kalhotách 🙂 …


Z neděle na pondělí (našeho času) proběhne udílení cen Billboard Music Awards 2017. Lindsey je nominována hned ve dvou kategoriích: Top taneční / elektronické album a Top taneční / elektronický umělec. Takže držme palce a těšme se na další fotografie a outfity 🙂 .

Vyšel i rozhovor na téma udílení těchto cen, který brzy jistě přeložíme 🙂 http://www.billboard.com/articles/news/bbma/7800214/lindsey-stirling-bbmas-interview .

A samozřejmě nesmí chybět souhrn Instagram Stories za uplynulý týden 🙂 .

Co nového ve fanklubu?

V pondělí jsme vstali s úsměvem.. 🙂

Kolega Ondra nahrál na web fotky z Memoriálu Jasona Gaviatiho, tak se určitě mrkněte: https://mega.nz/#F!D8Q03KQb!0f-QXLub6EeXaKAqhU4S5Q .

*A já dnes slavím svůj svátek 😀 .

Děkuji za vaši pozornost a zase za týden 🙂 .