Co se stalo v minulém týdnu? 32/2018

Ač se to zdá neuvěřitelné, i další souhrn událostí uplynulého týdne si pro vás připravil Boss. Kolegyňku Monču totiž porazil bacil a je ráda, že je ráda. A tak jsem tu zas. Věřím, že to nějak rozdýcháte a že se budeme spolu moci podívat na to, co nám týden dal. 🙂

Hned v pondělí nám Foxík připomenul, že už to jsou dva roky, co světlo světa spatřil videoklip k písni Something Wild. Lindsey na ni spolupracovala s Andrewem McMahonem a rozhodně nemůžeme tvrdit, že by se píseň či klip nepovedly. Samozřejmě si jej teď připomeneme i my spolu tady na našich webovkách.

Tím, že se Lindsey zrovna pohybuje s Evanescence na koncertní šňůře a tak se nic nového až tak neděje, jsme si toho uplynulý týden připomenuli trochu víc. Víte třeba, že jeden z Lindseyiných videoklipů točil český režisér s českým štábem? Byl to klip ke spolupráci Lindsey s kapelou The Tenors. Takovým malým bohužel pro nás může být ten fakt, že kapela své pasáže točila v ČR, Lindseyiny části se však odehrávají v USA.

No a Foxík nám připomenul ještě jednu, už trochu vousatější záležitost. Hororový minisnímek It Came From The Mountains. Pamatujete si ještě na něj?

Jak jsem uvedl a bylo už i dříve řečeno několikrát, Lindsey je momentálně na letním turné s kapelou Evanescence. No a fanoušci k této příležitosti mají šanci získat pro sebe i nějaký ten fajnový plakát. Jak se Vám líbí?

No a protože toho opravdu teď není k informování mnoho, mám tady pro Vás závěrem zase nějaký ten výběr top fanouškovských úprav fotek, obrázků, no prostě všeho, které si pro Vás na facebooku připravují Terka s Petrem 🙂

No a já myslím, že by to mohlo stačit, no ne? 🙂 Příští týden zase další souhrn, rád bych řekl s kým, ale poslední dobou je taková informace zahalená stínem tajemství i pro mne :)) Tak jako tak si nějaké to čtení pro Vás určitě připravíme 😉 Mějte fajn týden!