Co se stalo v minulém týdnu? 41/2018

Jsme tu zpět s naším pravidelným souhrnem toho, co se ve světě Lindsey stalo v uplynulém období. Rádi bychom se omluvili za prostoj, který vznikl od půlky srpna. Způsobeno to bylo i tím, že kolegyňka Monča se rozhodla pokračovat ve své pouti životem mimo náš fanklub. Stejně tak zapříčinila i má neschopnost najít nového kolegu, který by se těmto článkům věnoval a tak mi nezbylo nic jiného, než se do toho pustit sám 🙂 Tady tedy souhrn toho, co se stalo v období od 8.10.2018.

Novinek teď v poslední době není až tolik, presto si vždycky najdeme něco, co fanouškům ukázat a představit. Tak třeba v pondělí jsme si po dlouhé době pustili nějaký ten mashup, tedy „splácaninu“ Lindseyina songu s některým jiným. Našli jsme její spojení s Imagine Dragons a záleží už je na Vás, jak takové zpracování posoudíte:

Ve středu nás pak kolega Petr poinformoval o tom, že se nám Lindsey na skok po roce vrátí do soutěže Dancing With the Stars. Samozřejmě už ne jako soutěžící, ale jako speciální host, který v tanečním čísle doplnil pár Bobby Bones a Sharna Burgess. Samotné vystoupení proběhlo v noci z 14. na 15.10.2018, oficiální záznam ale zatím není k dispozici. Jakmile bude, určitě Vám jej rádi představíme.

Už dříve vyplavala na povrch informace o tom, že Lindsey vydá rozšířenou verzi svého loňského vánočního alba. Spolu s ní vyjde i nový videoklip a vy i díky následující fotografii máte možnost tipovat, o jaký klip půjde.

Kolegyňka Máňa se v posledním týdnu snaží rozhýbat naši místnost na serveru Plug.dj. Přijďte se k nám přidat, budeme jen a jen rádi 🙂

Nebyla by to Lindsey, kdyby se nedostala k nějaké té charitativní činnosti. Petr nás seznámil s tím, že se Lindsey přidá k Michelle Obama, aby jí pomohla s určitým projektem. Jakým? Podívejte se zde:

Několik fotografií nám Petr ukázal i z další charitativní akce, na které se Lindsey objevila. Ta akce se jmenuje Rock the Runway a vy se na zmíněné fotografie můžete podívat zde:

Lindsey se samozřejmě v průběhu celého týdne nezapomněla připravovat na svou účast v Dancing With the Stars. Důkazem budiž následující příspěvky:

Protože jsme to ještě v rámci souhrnů neudělali, učiním tak teď. Rádi bychom Vás fanoušky pozvali na náš už pátý vánoční fanklubový sraz. Ten se uskuteční, jak je zvykem, poslední sobotu před Štědrým dnem, tedy 22.12.2018. Začínáme v 17 hodin a po roce se znovu potkáme ve Štupartské pivnici, která se osvědčila. Budeme moc rádi, když se ukážete, poznáte nové přátele, pojíte, popijete a nasajete pořádnou Vánoční atmosféru.

Závěrem tu pro Vás mám výběr fanouškovských úprav obrázků a fotografií, které si pro Vás každý den poctivě připravuje Terezka. Tím se s Vámi pro dnešek rozloučím a za týden si pro Vás zase nějaké to psaní připravím. Boss