Co se stalo v minulém týdnu? 43 + 44/2017

Zdravím všechny fanoušky Lindsey Stirling u našeho dalšího Přehledu týdne! 🙂 Minulý týden nám nepříznivé počasí přineslo pár technických problému, které pozdržely článek natolik, že vám přinášíme Přehled až nyní. Shrneme si tedy oba týdny zároveň. Takže dnešní článek pojednává o období od 23. října až po 5. listopadu. Pohodlně se usaďte a užijte si dnešní speciální díl. 😉

Před dvěma týdny nás Lindsey začala napínat s ochutnávkami nového vánočního videoklipu. Těšili jste se?

Objevily se velice zajímavé fotky, kde se Lindsey potýká s mimozemšťanem. Máte nějaké návrhy, odkud by fotka mohla pocházet?


Jedna z naprostých pecek tohoto týdne je určitě argentinské tango, které na píseň Human zatančili Mark a Lindsey v další epizodě Dancing with the Stars. Dostali téma sci-fi, které zpracovali přímo perfektně. Dostali plné skóre, mnoho pochval a označení „nejlepší tanec této show“ od jednoho z porotců. Nemohu než jen souhlasit, tango jsem si pouštěla asi pětkrát za sebou a byla jsem unešena. Ke všemu jsme navíc mohli vidět skvělé kostýmy.Zde se na tento podařený tanec můžete podívat:

A slibovaného vánočního videa jsme se dočkali. Byl to videoklip ke klasické skladbě od Čajkovského Dance of the Sugarplum Fairy, která se objevila na Lindseyině vánočním albu.

Jedno foto z klipu. 😉

T-mobile zařadil do své nabídky tónů i Lindsey. Pokud máte tedy T-mobile, můžete teď každou chvíli slyšet Something Wild z alba Brave Enough. Zde si můžete tóny projít.

Již v minulosti jsme vás informovali o plánované spolupráci Evanescence a naší oblíbenkyně. Skladba vypadá opravdu nadějně a něco o progresu se můžete dozvědět v následujícím videu.

Už jste viděli tuhle zábavnou a roztomilou halloweenskou fotku Marka a Lindsey? 😀

A nyní se přesuneme k negativnější zprávě. Kvůli tanci si Lindsey poranila žebro. I přes velkou bolest dělá maximum pro nejlepší výsledky v soutěži a pro své uzdravení. Následující video je z procedury zvané kryoterapie. Držíme Lindsey palce a doufáme, že ji bude co nejdříve lépe.

Kdyby vám argentinské tango nestačilo, máme pro vás i Paso doble s halloweenskou tématikou, které Mark a Linds tančili na její vlastní skladbu Roundtable Rival z alba Shatter Me. Vypadali přímo úžasně, Lindsey měla krásný halloweenský makeup a i přes velkou bolest odtančila skvělé a dobře hodnocené vystoupení.

Zde se na tanec můžete podívat:

A aby toho nebylo málo, Lindsey si zatančila ještě v jednom týmovém vystoupení.

No a další tanec je v procesu… 😀

A co se událo nového na istagramu?

Vzpomínka na Disney týden v DWTS! 🙂

Oh, I loved Disney week!!!

Příspěvek sdílený Lindsey Stirling (@lindseystirling),


A pár vyhlídek do budoucna… Máme se určitě na co těšit.

#teamstarkaguchi 😂

Příspěvek sdílený Lindsey Stirling (@lindseystirling),


Paso doble.

Thank you so much for all your prayers. I don’t know how I made it through this dance. It really was a miracle. Not only was I injured and in a lot of pain but the hardest part to get through was that my spirit was broken. The thought that I might have to forfeit, and the thought that this injury might effect my tour was devastating. For the first time in a while, I didn’t believe that I could do it. I received help from drs (@humangaragela), I got a blessing from a church leader, I prayed, and I visualized what I couldn’t practice. I basically forced myself to believe I could make it through that dance. Sometimes you have to fake it till you make it. This week, I am being very careful with how I pace my body and I’m feeling a little stronger every day. I’ve reminded myself why I do what I do and I have my fire back. I believe I can do this and it’s real now. Thank you so much for your support. You guys believe in me even when I doubt myself. Please keep me in your prayers.

Příspěvek sdílený Lindsey Stirling (@lindseystirling),

Have you voted yet? Link in bio. Mark and I were the second to bottom score so we need your help. Happy Halloween.

Příspěvek sdílený Lindsey Stirling (@lindseystirling),


Přípravy. 🙂


Jedna krásná Lindsey s Lunou.

This little bean makes me so happy.

Příspěvek sdílený Lindsey Stirling (@lindseystirling),


Vzpomínky…

Co nového ve fanklubu?

Pro veškeré zvědavé fanoušky jsme na naši facebookovou zeď zveřejnili cedulky, které zdobí alej Lindsey Stirling v Hradci nad Moravicí. Co na ně říkáte? 😉

A kdyby jste se náhodou o alej zajímali ještě více, na webu sazimestromy.cz vyšel nádherný článek o naší aleji.

Na každé negativní věci se dá najít něco pozitivního, že? 🙂 Například teď najdete dva pondělní úsměvy na jednom místě, tedy v dnešním přehledu. Tak se podívejme na první šťastný obličej, který nám Monča připravila. Tenhle pochází z Dancing with the Stars.

I fanarty zde dnes máme. 🙂 Tenhle osobně patří do mých nejoblíbenějších. 😉


Slibovala jsem v dnešním Přehledu dva úsměvy a svůj slib plním. Jedna kráska i s Lunou.;)


Tyto dva týdny musím velice pochválit Petrovu volbu fanartů, protože tahle „secesní“ Lindsey mě naprosto uchvátila. K tomu výběr mých oblíbených podzimních barev… prostě nádhera!


Náš fanklub už zvolil mrazivou vánoční/zimní grafiku. Líbí se vám? 🙂

Tyto dva týdny máte shrnuté i v přehledu IG Stories, které nám pravidelně přináší Petr. Děkujeme!

A to by bylo pro tento rozsáhlý Přehled vše! Doufám, že jste si jej užili a že příští týden si přijdete přečíst další článek od Monči. Užívejte poslední podzimní dny! Velice děkuji za přečtení a budu se na vás opět těšit příště.