Co se stalo v minulém týdnu? BlizzCon, New York a výročí Skyrim

S malým zpožděním, ale přeci. Další týden je pryč a my si spolu shrneme, co se v něm stalo nejzásadnějšího.

Už dříve jsme informovali o tom, že se Lindsey chystá na vystoupení na akci BlizzCon 2018. No a Petr Vám v pondělí přinesl fotografii z tohoto vystoupení.

Jak známo, Lindsey brzy vyrazí na své vánoční turné po severní Americe a nezapomíná k tomu dělat i nějaké to promo. Následující foto pochází z vystoupení u obchodního domu Bloomingdale´s. K dispozici byl i videozáznam, ten bohužel momentálně není dostupný.

Lindsey svou návštěvu New Yorku využila i k dalším aktivitám. Byla se například podívat za Markem Ballasem a Alexanderou Jean. Neopomněla navštívit ani Markovo divadelní vystoupení.

Na předchozí fotografii kromě Lindsey a její mamky vidíte i Lindseyinu sestru Marinu. I návštěvu její domácnosti Lindsey zahrnula do svých „newyorských“ plánů. Dorazila také na prodejní výstavu jejích kreseb.

Kolega Petr v týdnu připomenul, že své sedmé narozeniny oslavila počítačová hra Skyrim. Na základě hudby z této hry dala Lindsey dohromady svůj cover ve spolupráci s Peterem Hollensem. No a my si samozřejmě tento cover k této příležitosti připomeneme.

Nadále samozřejmě platí naše pozvánka na Vánoční sraz fanklubu, který se uskuteční 22.12.2018 od 17 hodin ve Štupartské pivnici. Stejně tak platí naše výzva s žádostí o pomoc s přípravou knihobudek pro Lindsey. Pokud mate možnost nám pomoci knižně, finančně a nebo věnováním skříněk či polic, napište nám na fanclub@lindseystirling.cz . Budeme rádi za každou pomoc.

Závěrem tu pro Vás máme ještě výběr dalších fotografií a fanartů, které si pro Vás v průběhu týdne připravil kolega Petr 🙂

Další souhrn zase za týden 😉 Mějte se fajn.
PetrB