Crislayne z brazilského fanklubu: Nikdy jsem nebyla mimo Brazílii

Náš fanklub přichází s další novinkou. Seriálem rozhovorů s administrátory ostatních fanklubů. A jako první jsme krátce vyzpovídali administrátorku brazilského fanklubu – Crislayne Santos.

Jak se dnes máš?

Mám se dnes velmi dobře 🙂 A to i přesto, že vím, že se v pondělí budu muset vrátit do školy.

Já si myslím, že to určitě zvládneš. 😉 Pro začátek bys nám o sobě mohla něco povědět…

A copak bys rád věděl? 😀 No, jmenuji se Crislayne, pocházím z brazilského Pernambuca a někteří lidé mě znají jako Crystal. Je mi 19 let a studuji turistický management. Žiju na velmi krásném turistickém místě, obohaceném o spoustu pláží. Současně taky pracuji v turistickém informačním centru v Porto de Galinhas. Mým největším snem je mluvit alespoň pěti jazyky a cestovat po celém světě.

Věřím tomu, že se ti své sny splní. Co se cestování týče, byla jsi někdy v Evropě?

Nikdy jsem nebyla mimo Brazílii. Dokonce jsem nikdy neopustila ani náš stát. Až tento měsíc jsem poprvé vycestovala, když jsem jela do Brasilie, hlavního města Brazílie. Vše je tady velmi drahé, letenky především. Bohužel nejsme bohatí a tak necestujeme. Spíše hlídáme peníze, abychom přežili.

To je mi líto, ale jak říkám, věřím, že si splníš své sny. Už si nějaký čas píšeme a vím, že jsi skvělá osoba. A co si v Evropě přeješ vidět ze všeho nejvíce?

V Evropě? Rozhodně Itálii. A to hlavně kvůli jídlu 😀 . Chci také do Francie, abych se naučila francouzsky. Moc se chci určitě podívat na Eiffelovu věž. No a v Londýně bych ráda navštívila dům a muzeum Sherlocka Holmese a muzeum Titanicu.

Paříž je úžasné město a já věřím, že si to tam oblíbíš. Ale teď k Lindsey. Jak a kdy jsi se o ní dozvěděla?

Kamarádka mi poslala video s Lord of The Rings Medley a takto to vzniklo a to konkrétně v roce 2012.

Takže je to letos 2 roky, což je paráda. Moc dobře v ČR a SR víme, že je Brazilský fanklub velký. Kolik lidí tam máte a využíváte nějaké propagace?

No, jsou nás zhruba 3000 a jako administrátoři u nás fungují také Bru a Clayton. Máme moc malý tým na to, abychom třeba překládali videa. Potom používáme Twitter a Tumblr, které spravuji já sama. Také se starám o pravidelné sdílení videí.

Myslím, že děláte skvělou práci. A všichni to mohli poznat i díky tomu, že jsi vyhrála Inova Violin Contest, k čemuž ti musíme ještě jednou pogratulovat. Jaké byly tvé první pocity, když jsi zjistila, že jsi vyhrála?

Když jsem pustila video, první, co na mě vyběhlo, byla reklama. A já je nenávidím. I proto, že jsem se chtěla podívat na video, abych se dozvěděla nějaké novinky. Dostala jsem před tím od někoho zprávu a tak jsem se musela ujistit, jestli se mi to nezdá a jestli to není nějaký vtip. Sledování videa bylo neskutečně vzrušující. A když řekla mé jméno….PANEBOŽE!! zakřičela jsem a běžela probudit mamku a sdělit jí, že jsem vyhrála. Byla tak šťastná…

Rozhodně sis své vítězství zasloužila a určitě mě nepřekvapuje, že mamka měla radost, myslím, že by ji měl každý ;). No a kdy se začneš na ty housle učit hrát?

Kurzy budu hledat v co nejbližší době 🙂

Tímto se dostáváme ke konci a moc rád bych se tě zeptal, jaké skladby máš nejradši?

Miluji orchestrální verzi Transcendence a mám moc ráda Song of the Caged Bird.

Jsem ti nesmírně vděčný, že sis v zaměstnání na mě udělala čas. Věřím, že naše fankluby budou v budoucnu velmi dobře spolupracovat. Měj co nejpříjemnější večer. 😉

Bylo mi ctí 🙂