Fanklub uspořádá již třetí Memoriál Jasona Gaviatiho

Již potřetí uspořádá náš fanklub vzpomínkově-charitativní turnaj v malé kopané – Memoriál Jasona Gaviatiho. Stejně jako oba předchozí ročníky i letos půjde o tři základní věci – vzpomenout na Gaviho, pomoci někomu, kdo to potřebuje a maximálně si užít parádní sportovní den.

Letos jsme se rozhodli turnaj posunout do teplejších měsíců. Důvodem není jen počasí jako takové, které je v dubnu dost ošemetné a nikdy nevíme, jak bude (naposledy nám málem odletěl celý stánek). Jedním z důvodů je i to, že v létě má přeci jen více lidí čas a lépe se shánějí nejen týmy, ale i hřiště jako takové. Takže pro tento rok jsme stanovili konání turnaje na 23.6.2018. První výkop bude proveden v 10 hodin dopoledne, hotovo bychom měli mít do 16 hodin odpoledne. Prezentace týmů bude prováděna od 9. hodiny.

Turnaj se letos uskuteční na hřišti Základní školy Rudná u Prahy, adresa Masarykova 878/115. Oproti loňsku je pro nás změna v tom, že hrát budeme na jednom hřišti. Takhle jsme na druhou stranu hráli v prvním ročníku, takže to není žádná novinka. Pauzy mezi zápasy sice budou delší, na druhou stranu je můžete vyplnit na vedlejším tartanovém hřišti a nebo třeba u stánku s občerstvením, který pro Vás určitě znovu připravíme.

No a jak jsem uvedl, i letos budeme chtít sbírkou přispět na někoho, kdo to potřebuje. Ačkoliv jsme se letos rozhodli prvně pomoci Markétě, naší kolegyni a fotografce, která trpí difuzní sklerodermií, určitá situace nás přiměla rozhodnutí změnit. Jak někteří asi víte, pracuji ve firmě Staropramen. V rámci té nám pak v minulém týdnu (18.5.2018) přišla zpráva o úmrtí jednoho z našich kolegů. Další kolegové se tedy rozhodli pomoci jeho rodině a my se v návaznosti na to rozhodli celou sbírku z memoriálu přidat právě k této sbírce. S Markétkou jsme si to řekli a samozřejmě s tím nemá jediný problém (však se zase za rok určitě sejdeme a sbírku uskutečníme pro ni). Vše ostatní ale nadále platí, kompletní sbírku jen předáme někomu jinému, než se původně plánovalo.

Jako každý rok i letos součástí sbírky bude nejen výběr financí mezi námi všemi administrátory, našimi přáteli a kolegy. Na sbírku poputuje veškerý výdělek stánku s občerstvením, sbírku jako takovou spustíme i na turnaji samotném a pokud se nám povede sehnat vhodného partnera, budeme moci dát na sbírku i startovné týmů na turnaji. Uděláme vše pro to, aby součástí sbírky byl i výdělek z tomboly, kterou se pro Vás budeme snažit znovu připravit a pokusíme se opět sehnat i nějaký ten podepsaný sportovní dres, který vydražíme a kompletně celá hodnota dražby taktéž půjde na sbírku. Pomoct tedy můžete příspěvkem jako takovým, nebo také tím, že si koupíte něco na stánku a nebo si zakoupíte lístek do tomboly. Pomoci můžete velkou spoustou možností a budeme rádi za každou korunu 🙂

Pokud už teď víte, že se turnaje nebudete moci zúčastnit, můžete už teď poslat jakýkoliv finanční obnos na účet 2100429284/2010 a k platbě připojit zprávu pro příjemce TURNAJ. Pak budeme vědět, že příspěvek jde právě na naši celou sbírku.

No a teď k turnaji jako takovému. Turnaje se zúčastní 6 týmů. Odehraje se to stylem každý s každým, nejlepší tým samozřejmě vítězí.

Tady jsou základní informace k turnaji:

Memoriál Jasona Gaviatiho 2018:

Místo konání: ZŠ Rudná u Prahy, Masarykova 878/115
Datum konání: 23.6.2018
Čas konání: první výkop v 10 hodin, poslední zápas odehrán do cca 15 hodin (prezentace týmů od 9:00, po skončení turnaje ještě tombola, dražba a vyhlášení turnaje) – čas je orientační dle předchozích ročníků
Systém turnaje: 6 týmů (každý dostane pitný režim), hraje každý tým s každým
Počet hráčů na hřišti: 4+1 (případnou změnu dáme vědět zavčasu), v týmu maximálně 10 hráčů
Hrací doba: 1×12 minut (změnu případně dáme vědět)
Pravidla: jako malá kopaná
Obuv: vhodná pro malou kopanou (turfy, sálovky, žádné kopačky!!)
Uzávěrka přihlášek pro týmy: 8.6.2018 (nebo do naplnění kapacity)
Startovné na jeden tým: 700 Kč (úhrada startovného do 15.6.2018), v případě sehnání partnera půjde kompletní startovné na sbírku
Ceny: (budeme postupně doplňovat a upřesňovat)

1. místo – skleněná trofej pro vítěze, diplom, medaile pro všechny hráče, odnoska s 3 kusy plechovek s pivem (Staropramen 10+11+12) pro každého hráče, 1x balení piva Hoegaarden Rosée (6 x 0,7 l)
2. místo – skleněná trofej za 2.místo, diplom, medaile pro všechny hráče, odnoska s 3 kusy plechovek s pivem (Staropramen 10+11+12) pro každého hráče, 1x balení piva Hoegaarden Rosée (6x 0,7 l)
3. místo – skleněná trofej za 3.místo, diplom, medaile pro všechny hráče, odnoska s 3 kusy plechovek s pivem (Staropramen 10+11+12) pro každého hráče, 1x balení piva Hoegaarden Rosée (6x 0,7 l)
4. místo – pohár, diplom, balení 24×0,5 l plechovka Braník 11°
5. místo – pohár, diplom, balení 24×0,5 l plechovka Braník 10°
6. místo – pohár, diplom, balení 24×0,5 l plechovka Staropramen Nealko

Bude vyhlášen nejlepší hráč, střelec a brankář turnaje – pamětní sošky + každý vyhlášený dostane balení namixovaného pití – 8x Sládkova limonáda Černý rybíz plech, 8x Staropramen Cool Nealko Bezinka plech, 8x Staropramen Cool Nealko Limetka & Okurka plech.

Organizátoři akce nezodpovídají za odložené věci hráčů ani jejich doprovodu. Turnaj je pořádán jako vzpomínková akce s možností přispět na dobrou věc, jedná se tedy o přátelský turnaj. Jakékoliv výtržnosti, používání jakékoliv pyrotechniky či demolování zařízení bude řešeno přivolanou hlídkou městské policie. (ale věříme, že to nebude potřeba).

V rámci areálu platí přísný zákaz kouření, což bude kontrolováno jedním z kolegů. Prostor pro kuřáky bude vyhrazen za pozemkem školy, kde bude přistaven i popelník. Prosíme o dodržování tohoto zákazu, v případě porušení nám hrozí i předčasné ukončení turnaje, což by nás samozřejmě velmi mrzelo. Děkujeme

Přihlášené týmy:

Official Lindsey Stirling cz/sk fanclub team – startovné uhrazeno
Borussia Dortšpunt Forever – startovné uhrazeno
?Por Que Puteas? – startovné uhrazeno
Pěstební dělnice – startovné uhrazeno
Converto Praha 1 – startovné uhrazeno
Converto Praha A – startovné uhrazeno

Plán turnaje:

10:00 Converto Praha A – Fanklub
10:15 Converto Praha 1 – Borussia Dortšpunt
10:30 Por Que Puteas – Pěstební dělnice
10:45 Fanklub – Converto Praha 1
11:00 Pěstební dělnice – Converto Praha A
11:15 Borussia Dortšpunt – Por Que Puteas
11:30 Pěstební dělnice – Fanklub
11:45 Por Que Puteas – Converto Praha 1
12:00 Converto Praha A – Borussia Dortšpunt
12:15 Fanklub – Por Que Puteas
12:30 Borussia Dortšpunt Forever – Pěstební dělnice
12:45 Converto Praha 1 – Converto Praha A
13:00 Borussia Dortšpunt Forever – Fanklub
13:15 Converto Praha A – Por Que Puteas
13:30 Pěstební dělnice – Converto Praha 1

Přihlášky na turnaj jsou uzavřeny!

Ochrana osobních údajů: Údaje které uvedete do formuláře níže jsou výhradně užity jednorázově pouze pro účely pořádání Memoriálu Jasona Gaviatiho v roce 2018 v rámci osobních občanských aktivit. Pro více informací se můžete obrátit na Petra Brdička, email: fanclub@lindseystirling.cz .

K 22.6.2018 slíbily pomoc s pořádáním turnaje následující společnosti:

Základní škola Rudná u Prahy – poskytnutí prostor pro pořádání turnaje
pivovar Staropramen – poskytnutí piva a dalších nápojů, poskytnutí dalších předmětů pro pořádání (automobil, lednice, výčep, CO bomba)
Řeznictví a uzenářství Drašar – maso pro stánek s občerstvením
Desigual – ceny do tomboly
Animeworld – ceny do tomboly
Snowbitch – ceny do tomboly