Festival Fantazie 2016 byl jednou velkou zábavou

Už potřetí za sebou se náš fanklub vydal do Chotěboře – místa konání Festivalu Fantazie. Akce, zaměřená na fandy fantasy, sci-fi, počítačových i stolních her a dalších záležitostí kolem toho pohybujících se, přilákala opět velké množství fanoušků a nadšenců. No a protože mezi těmito lidmi má Lindsey velké množství příznivců, tak jsme tam prostě ani letos nemohli chybět.

Rozhodli jsme se pro zatím nejdelší účast – přijelo se už 30.6. a odjelo 5.7.. Pobytu tam jsme tak věnovali 6 dní a stejně jako každý rok i letos se akce velmi vydařila. Ano, prodeje nebyly takové a přisuzujeme to tomu, že letos tam zase bylo o něco méně lidí než loni (aspoň nám to tak přišlo), ale svůj úkol jsme splnili – prodalo se několik upomínkových předmětů, spousta lidí se zastavila jen proto, aby se zaposlouchala do Lindseyiny hudby, zadívala se do jejích klipů a nebo se prostě jen zeptala, koho že to propagujeme 🙂 Prostě jsme se opět drželi starého známého hesla Keep Spreading Lindsey Love 🙂 Nabízeli jsme plakáty, buttony, hrníčky, trička, nově také podložky pod myš nebo náramky. Propagovali jsme Lindseyino nové album Brave Enough, k nahlédnutí jsme měli připravenou knihu The Only Pirate at the Party nebo naši fotoknihu k poslednímu koncertu, Martin zase přinesl své visačky z VIP setkání s Lindsey… no a aby zákazníci neměli žízeň, tak jsme si ve spolupráci s pivovary Staropramen připravili i rozdávání nové Sládkový limonády s příchutí černého rybízu (navíc jako specialitu jsme k dispozici měli i pivo Asahi) 🙂 Prostě toho k dispozici byla hromada 🙂

I my na stánku jsme se nezapomněli bavit a několikrát jsme využili především konzolových her – NHL, FIFA, Just Dance, semtam jsme si i zazpívali nebo zahráli na nějaký ten hudební nástroj no a prostě jsme se pokaždé snažili využít strávený čas efektivně 🙂 No a večery na hotelu? To myslím, že si snad raději necháme pro sebe 🙂 Když už tak mluvíme o hotelu, rádi bychom tímto poděkovali penzionu Lanete, který sídlí v Golčově Jeníkově a který nás již potřetí vřele přivítal, kvalitně nás ubytoval a neméně kvalitně nás i nakrmil 🙂 (www.lanete.eu)

V rámci festivalu nesměla chybět ani naše přednáška o životě, úspěších a kariéře naší oblíbenkyně. Přednášku jsme zase po delší době dostali na poměrně lukrativní čas (neděle v 7 večer) a tak se nás tam sešlo okolo 20 lidí (z nichž někteří vůbec nevěděli, kdo je Lindsey, o to více jsme byli rádi, že jsme ji zase mohli ukázat někomu dalšímu). Poprvé jsme si také připravili naši verzi soutěže Chcete být milionářem? Nevyhrávaly se peníze, nýbrž náš merch… stejně tak otázky byly pokládány na téma Lindsey nebo náš fanklub 🙂 No a z pěti soutěžících dokázali dva dojít až na poslední otázku a zodpovědět ji správně, za což si odnesli hned několik fajn Lindsey předmětů. Mě osobně zaujala dvojice soutěžících kamarádek a to především ta blonďatější a její nádherné oči 🙂 Škoda, že už je nikdy neuvidím :))

Prostě byl Festival Fantazie akcí, na kterou jezdíme vždy velmi rádi a myslím, že i za všechny můžu říci, že se tam za rok zase uvidíme znovu 🙂