Koncert Praha 2017

Již potřetí se Lindsey Stirling objeví v Praze! Ohlášen byl koncert pro jaro 2017, konkrétně na 1.března. No a jako vždy si pro Vás připravujeme informace o tom nejdůležitějším, co ke koncertu potřebujete vědět.

AKTUALIZACE 30.12.2016: PRO VELKÝ ÚSPĚCH BYL PŘIDÁN DRUHÝ KONCERT A TO NA TERMÍN 28.2.2017, MÍSTO A ČAS STEJNÉ.

Základní informace o koncertu (kdy, kde)

Lindseyiny koncerty v Praze se uskuteční ve Fóru Karlín, adresa Pernerova 53, Praha 8, a to 28.2. a 1.3.2017 se vstupem od 18:30 (očekávaný začátek je tedy po 19:30). Fórum Karlín je samozřejmě uzavřený prostor a po mé osobní zkušenosti doporučuji vzít si na sebe jen to nejnutnější (je tam fakt velké teplo) 🙂

Kde, odkdy a za kolik  se dají koupit lístky a jaké mám možnosti?

Prodej lístků byl odstartován v pátek 16.9.2016 za jednotnou cenu 840 Kč. Zakoupit je můžete na webech TicketPro a GoOut. Zakoupit je můžete samozřejmě i na webu www.lindseystirling.com . Detailní informace o možnosti platby naleznete na webech prodejců. Obecně však platí, že by měla stačit platební karta s možností platit přes internet resp. aktivními MO/TO platbami.

Pokud zakupujete lístky na webu Lindsey: Finální cena je závislá na aktuálním kurzu, vaší bance, karetní společnosti a metodě platby. Uvedené ceny jsou orientační a mohou se lišit v závislosti na tom jakou máte banku, kartu, kdy upgrade koupíte a jak jej zaplatíte.

AKTUALIZACE 30.11.2016: Všechny základní lístky na termín 1.3.2017 již byly vyprodány!

Bude VIP, pokud ano, jaké jsou podmínky? Kde VIP koupit?

Samozřejmě budou VIP lístky k dispozici. Stejně jako pokaždé i tentokrát jsou rozděleny na dva druhy:

  • soundcheck – tento upgrade pro jeho majitele znamená, že se může účastnit zvukové zkoušky a položit spolu s ostatními Lindsey pár otázek. Díky této variantě máte možnost vyslechnout si i akustickou skladbu a samozřejmě máte možnost mít i lepší místa na koncert samotný. Aktuálně web Lindsey u tohoto balíčku uvádí cenu 2054 Kč, samozřejmě i v tomto případě se ale cena může lišit v závislosti na kurzu měny, poplatků u banky apod.
  • meet & greet – tento upgrade umožňuje majiteli setkání s Lindsey a krátké povídání s ní. Může si nechat podepsat album či jiný předmět a nechat se s Lindsey zvěčnit. Kromě toho získá od Lindsey podepsaný plakát, VIP laminátovou kartičku a také vše, co mají k dispozici majitelé soundcheck upgradu. Pořadatelé dopředu varují, že není dovoleno s Lindsey jakkoliv „manipulovat“ (tzn. např. zvedat ji, tahat ji apod.). Pokud něco takového nastane, bude návštěvník vyveden z areálu bez jakékoliv možnosti náhrady. Cena tohoto balíčku je uváděna na 3675 Kč, opět ale platí, že se může pohybovat díky kurzu a poplatkům.

Určitě je důležité vědět, že ke vstupu na koncert tyto VIP balíčky nestačí, je třeba mít i základní vstupenku. Uvedené balíčky lze zakoupit pouze na webu Lindsey, jiná stránka je nenabízí. Vše o VIP již dříve sepsal kolega Martin k prvnímu koncertu v Praze, článek je víceméně stále platný, takže si jej pro další informace můžete přečíst zde.

AKTUALIZACE: Všechny VIP balíčky na Lindseyin koncert 1.3.2017 v Praze jsou již vyprodané.

Bude na VIP Meet & Greet tlumočník?

Při prvním koncertě tato možnost existovala, naposledy už to ale možné nebylo. Pokud to jen trochu půjde, určitě rádi s tlumočením pomůžeme.

Bude k dispozici merchandise?

Podle dostupných informací by měl být i letos merchandise prodej (plakáty, trička, přívěsky). Merchandise nabídka většinou odpovídá nabídce amerického eshopu. Pokud si budete chtít něco pořídit, rozhodně si na to vezměte hotovost. Minulý rok bylo možné merch. nakupovat v českých korunách. Zda budou akceptována eura nám není známo.

Bude after-party fanklubu či jiná podobná akce?

Ano, stejně jako po uplynulých dvou koncertech i teď si pro Vás s fanklubem připravíme after sraz, a to po obou koncertech. Ten proběhne ihned po skončení koncertů v karlínské restauraci Globus. Ta se nachází na adrese Křižíkova 512/68, Praha 8 a je od Fora Karlín vzdálená zhruba 5-10 minut chůze. Rezervován by pro nás měl být celý spodní prostor restaurace, to se ale samozřejmě bude odvíjet od toho, kolik lidí ohlásí předběžně svou účast. K after srazu byla také na facebooku vytvořena událost, ke které se můžete přidat:

28.2.: https://www.facebook.com/events/1844463422435014/
1.3.: https://www.facebook.com/events/581859608664863/

Kdo bude speciálním hostem, bude předskokan?

V tuto chvíli žádnou informaci o předskokanovi ani hostovi nemáme.

Jak dlouho trvá koncert

Samotný koncert cca 90 minut

Jak se na místo dostanu?

Výše pro Vás máme screen mapky, která Vás navede nejen od MHD k hale, ale také od haly k následnému after srazu 😉

Co parkování?

Karlín je bohužel už nějakou dobu místem plným modrých zón, parkování je tedy složitější. V okolí Fóra je možnost placeně parkovat hned na několika místech. Odkazy na parkoviště najdete na webovkách fora zde: http://www.forumkarlin.cz/cs/visitors/

Chybí vám zde nějaká informace? Napište do komentářů a nebo na mail fanclub@lindseystirling.cz .