Koncert v Praze 2015

POSLEDNÍ UPDATE 9.7.2015

Jak už je zvykem i k letošnímu koncertu v Praze vám přinášíme přehled těch nejdůležitějších faktů, informací a podíváme se také na nejčastější dotazy související s akcí.

Základní informace o koncertu (kdy, kde)

Lindseyin koncert v Praze se uskuteční v areálu Žluté Lázně, a to 11.7.2015 se vstupem od 18:00 (očekávaný začátek je tedy 19:00). Obdobně jako v Bratislavě se koncert bude konat venku.

Kde, odkdy a za kolik  se dají koupit lístky a jaké mám možnosti?

Prodej lístků bude zahájen 4.3.2015 od 10:00, a to na webu TicketPro.cz a na webu GoOut.cz. Cena prvních 100ks lístků bude 740 Kč (již vyprodány), dále pak stoupne na 840Kč. Lístky můžete koupit standardně i přes internet. Detailní informace o možnosti platby naleznete na webech prodejců. Obecně však platí, že by měla stačit platební karta s možností platit přes internet resp. aktivními MO/TO platbami.

Update: Lístky jsou také od 3.3.2015 dostupné na webu LindseyStirling.com/tour prostřednictvím platformy Crowdsurge. Rozdíl mezi lístkem za 740 Kč a 840 Kč by neměl žádný být, pouze levnějších lístků je omezený počet (pouze 100ks pro nejrychlejší, již vyprodány). Lístky zakoupené přes Crowdsurge budou k vyzvednutí až na místě před koncertem proti občance nebo jinému dokladu identifikující nakupujícího (tzn. ten na koho je objednávka musí být na místě přítomen), doporučujeme s sebou také vzít potvrzení objednávky, kterou dostanete na email. Pozor kupujete-li lístek přes Crowdsurge, koncová cena se může navýšit o kurzovní poplatek a převod.

Poznámka: Finální cena je závislá na aktuálním kurzu, vaší bance, karetní společnosti a metodě platby. Uvedené ceny jsou orientační a mohou se lišit v závislosti na tom jakou máte banku, kartu, kdy upgrade koupíte a jak jej zaplatíte.

Podle webu je kapacita areálu 8 tisíc návštěvníků. Nicméně toto číslo nemusí odpovídat počtu prodávaných vstupenek.

Bude VIP, pokud ano, jaké jsou podmínky? Kde VIP koupit?

Ano, VIP je potvrzeno! (VIP je již vyprodáno, stále se však prodává soundcheck) Prodej VIP byl zahájen společně s prodejem lístků 3.3.2015 ráno, a to na webu lindseystirling.com/tour (v seznamu hledejte Prague Zluty Lazne a tlačítko Buy VIP upgrades).  Počet VIP prodávaných vstupů bude 100-200ks.

Opět jinak půjde o vip UPGRADE tzn. samotný VIP nepostačí a bude nutné koupit i lístek jako takový. V prodeji VIP došlo také oproti roku 2014 ke dvěma změnám. VIP upgrade se v tuto chvíli neprodává přes TurnUpGroup web, ale přes platformu Crowdsurge na již zmiňované stránce lindseystirling.com/tour. Druhou změnou pak je fakt, že možná nebude k dispozici upgrade typu „zvuková zkouška“ (zvuková zkouška letos není k dispozici na všech koncertech, zřejmě kvůli nízkému zájmu během poslední tour, jak to bude v Praze zatím nevíme). VIP by mělo být možné opět bez problému zakoupit jak z ČR, tak SR prostřednictvím platby kartou, která podporuje platbu přes internet resp. MO/TO platby. Také upozorňujeme, že stejně jako minulý rok je VIP upgrade na jméno. Ke vstupu budete potřebovat občanský průkaz nebo jiný průkaz, který identifikuje kupujícího. Pokud koupíte na své jméno více VIP, musí jít všechny osoby s vámi.

  • Cena VIP upgrade (bez lístku) je cca 125,39€ (cca 3450 Kč + poplatky za kurzovní převod).
  • Cena Soundcheck upgrade (bez lístku) je cca 76,32€ (cca 2100 Kč + poplatky za kurzovní převod).

Poznámka: Finální cena je závislá na aktuálním kurzu, vaší bance, karetní společnosti a metodě platby. Uvedené ceny jsou orientační a mohou se lišit v závislosti na tom jakou máte banku, kartu, kdy upgrade koupíte a jak jej zaplatíte.

Koupíte-li VIP upgrade, nemusíte již kupovat soundcheck upgrade. Nicméně musíte mít základní vstupenku na koncert.

Pokud jste na VIP s Lindsey ještě nebyli a zvažujete zakoupení tohoto upgrade, pak doporučujeme náš starší článek VIP, vše co jste chtěli vědět.

Co obsahuje VIP balíček?

VIP balíček obsahuje:

  • osobní setkání s Lindsey tzv. Meet & Greet  (trvá cca 1 minutu, obvykle se s ní můžete pozdravit a prohodit pár slov nebo se zeptat na jednu otázku, také jí můžete osobně předat nějaký dárek pokud chcete)
  • získáte jeden podepsaný plakát
  • při vstupu na koncert získáte VIP visačku
  • Lindsey také umožní fanouškům položit jí několik dotazů (obvykle cca 5), které osobně zodpoví
  • součástí VIP je pak také zvuková zkouška, Lindsey obvykle zahraje pár skladeb navíc

balíček „zvuková zkouška“ (soundcheck):

  • součástí tohoto balíčku je zvuková zkouška, Lindsey obvykle zahraje pár skladeb navíc
  • Lindsey také umožní fanouškům položit jí několik dotazů (obvykle cca 5), které osobně zodpoví

Oba balíčky obsahují také přednostní vstup, budete tedy moci být hned vedle pódia a bude-li se prodávat merchandise, budete si jej moci koupit přednostně.

NOVÉ: Bude na VIP Meet & Greet tlumočník?

Ano, náš fanclub bude mít opět na místě administrátora nebo spíše administrátorku 🙂 která pomůže všem, kteří si nejsou jistí se svojí angličtinou, tak aby si mohli s Lindsey popovídat.

Bude k dispozici merchandise?

UPDATE: Podle dostupných informací, by měl být i letos merchandise prodej (plakáty, trička, přívěšky). Merchandise nabídka většinou odpovídá nabídce amerického eshopu. Pokud si budete chtít něco pořídit rozhodně si na to vezměte hotovost. Minulý rok bylo možné merch. nakupovat v českých korunách. Zda budou akceptována eura nám není známo.

Jak objednat VIP balíček a jak probíhá platba?

UPDATE: VIP balíček je již vyprodán, soundcheck je stále k dispozici

VIP a soundcheck balíčky se objednávají prostřednictvím stránky lindseystirling.com/tour (skrze platformu Crowdsurge), poté co zvolíte variantu upgrade balíčku a počet kusů a vyplníte osobní údaje je potřeba objednávku uhradit prostřednictvím platební karty. Je nutné mít aktivní platby kartou s dostatečným limitem a aktivními MO/TO platbami (je podporován také PayPal). Minulý rok (z naší osobní zkušenosti) s platbou nebyly žádné problémy.

Po uhrazení a dokončení objednávky byste měli dostat potvrzení o platbě na zadaný email. Cca 1-3 dny před koncertem pak dostanete na email instrukce kdy a kam se dostavit. VIP visačky jsou vydávány na místě proti občance nebo jinému dokladu totožnosti. Další detaily případně naleznete zde: VIP, vše co jste chtěli vědět.

Jaký bude koncert oproti koncertu v Praze 2014?

UPDATE: Koncert v roce 2015 bude oproti koncertu v Praze 2014 trochu odlišný. Čekají nás nové kostýmy, tanečnice (místo tanečníků) a nová choreografie, změní se set-list i intermissions. Koncert bude venku. Představit by se také měla nová skladba Firefly a pokud jsou naše informace správné, uslyšíte i řadu dalších starších skladeb v nové/jiné podobě.

Bude after-party fanclubu či jiná podobná akce?

UPDATE: Ano, stejně jako po pražském koncertě na podzim i teď jsme si pro Vás s fanklubem přichystali koncertní after-party.

After-party se uskuteční v pivovarské restauraci Dvorce (5 min. chůze od místa konání koncertu, viz mapa), Jeremenkova 920/7 14700 Praha a začne ihned po skončení koncertu. Orientačně od 22:30. Vstup na after-party je zdarma.

Další informace o after-party naleznete v detailním článku zde.

Jak je to s focením?

Pokud máte Meet & Greet (VIP), pak se můžete s Lindsey vyfotit. Je možné se vyfotit i s dalšími členy týmu. Kreativitě se meze nekladou, pokud to bude v rámci slušnosti. Lindsey obvykle vyjde vstříc. Na focení je třeba si přinést vlastní fotoaparát!!! V minulých letech nebylo povoleno si přinést zrcadlovku, ale pouze kompakty. Nikdy se to ale moc nekontrolovalo (nicméně na koncertu v Praze 2014 při běžném vstupu byla aplikovány určitá omezení, máte-li dotazy ohledně toho, co si můžete vzít na místo konání, kontaktujte Fource jakožto pořadatele).

Kdo bude speciální hostem, bude předskokan?

UPDATE: Protože informace o předskokanovi stále nejsou známy, předpokládáme (ale oficiální informace to není), že předskokan nakonec nebude.

V tuto chvíli je potvrzeno, že na akci vystoupí speciální host. Kdo to bude a v jakém formátu na koncertu vystoupí (předskokan?) zatím nevíme. Zjišťujeme podrobnosti.

Jak dlouho trvá koncert

Samotný koncert cca 90 minut