Lindsey a síla její osobnosti

Když se řekne Lindsey a její víra, většině z nás vytane na mysli především její víra v boha a to, že je Lindsey členkou LDS. Nicméně, když už máme téma měsíce „Lindsey a její víra“, říkali jsme si, že by nebylo vůbec špatné podívat se i na další aspekt Lindseyiny víry, a to víru v sama sebe, Lindseyino pozitivní sebevědomí (které se mimochodem snaží předávat i svým fanouškům) a obecně její hodnoty, které Lindsey dělají takovou, jakou ji jako fanoušci máme rádi.

Girl power

V únoru 2014 vydala Lindsey video s názvem „Girl power“ (které bylo později přejmenováno na „Advice on Loving yourself“). Video bylo publikováno jako rekace na akci youtube channelu  Seventeen, kde byla Lindsey otagována jako „powerful girl“. Akce byla zaměřena zejména na posílení sebevědomí mladých dívek a schopnost uvědomit si vlastní hodnotu. Náš fanklub pak toto video přeložil do češtiny, nezapomeňte si tedy pustit české titulky 🙂

#DearMe

Další video akce, které se Lindsey zúčastnila (tentokráte v březnu letošního roku), se jmenuje #DearMe a tato akce byla podobně jako Girl Power zaměřena na posílení sebevědomí všech mladých lidí. Lindsey v něm posílá vzkaz „svému mladšímu já“. I toto video jsme pro vás jinak přeložili, takže si jej můžete pustit s českými titulky 🙂

Vzkazy fanouškům

Když už jsem na začátku článku zmínil, že Lindsey se snaží svoje zkušenosti „předat“ svým fanouškům, musím zmínit řadu jejích pozitivních textů, které čas od času postne na svůj facebook nebo instagram. Za všechny vybírám třeba tento:

 

Lindseyin blog

kena1

Dalším místem, kde Lindsey zmiňuje svoji víru a životní zkušenosti, které posílily její osobnost a kde se zároveň můžeme dozvědět řadu zajímavostí o jejím životě a jejích hodnotách, je Lindseyin blog. Stejně jako předchozí videa, tak i Lindseyin blog jsme pro vás přeložili – celý jej najdete zde.

Koncertní vzkaz

Kdo jste už někdy byli na Lindseyině koncertu, tak si možná pamatujete, že Lindsey svoji víru zmiňuje také v rámci příběhu, který vypráví mezi jednotlivými skladbami. Koncerty jsou o to víc specifické, že takové zprávy jsou vždy osobní 🙂 Jedna taková zazněla i v Praze (2014).

Lindseyiny písničky

Nemůžeme také nezmínit fakt, že Lindseyina víra a obecně její hodnoty inspirují celou řadu jejích písniček. Například Beyond the Veil z alba Shatter Me 🙂 Video se slovenskými titulky o tomto klipu naleznete níže.

Charitativní akce

A jako poslední zmiňuji Lindseyinu snahu pomáhat ostatním, a to buď přímou účastí na charitativních akcích (např. Atlanta Music Project), spoluprací v rámci vlastní tvorby s organizacemi jako Landfill Harmonic anebo organizací soutěží pro fanoušky, které pobízejí k charitativní činnosti, například akce nadace (RED) nebo soutěž o Inova Violin, které se zúčastnil i náš fanklub. Video opět s titulky.