Lindsey Stirling, Bright (w/ Echosmith) – Téma měsíce únor 2016

Se Žanetkou si pro Vás připravujeme únorové téma měsíce, které se věnuje dalším coverům, na kterých Lindsey pracovala 🙂 Po Who Wants To Live Forever a We Found Love tu dnes máme Bright.

Kapela Echosmith, se kterou Lindsey na této skladbě spolupracuje, se skládá ze čtyř sourozenců – bratrů Jamieho, Noaha a Grahama a sestry Sydney. Pocházejí z Californie a se společným hraním na vyšší úrovni začali již v roce 2009. Věnují se především indie-popu, mají za sebou vydání jednoho studiového alba a jejich singl Cool Kids bodoval ve spoustě světových hitparád. Song Bright vznikl ve spolupráci s Jefferym Davidem a Mozellou a vydán byl v únoru 2015.

Společná nahrávka této písně za doprovodu Lindseyiných houslí vznikla nedlouho po originálu a na Lindseyině kanále se objevila 7. července 2015, tedy pár dní před druhým koncertem v Praze. Dodnes má video na YouTube téměř 2 milióny zhlédnutí. Z kapely Echosmith se ve videu objevuje pouze zpěvačka Sydney, kromě ní a Lindsey pak za klavírem můžeme vidět i Gaviho. Klip je natočen černobíle, Lindsey a Sydney sedí na židličkách, barevně se pak v pozadí promítá jen noční obloha. Jedná se o velmi příjemnou a líbeznou melodii, která po duši pohladí nejednoho romantika 🙂 No a jak už to tak bývá, dáme si klip na závěr společně zde na našem webu :).