Little Man z Austrálie: Vážíme si těch fanoušků, které máme

a

 

A máme tady další pokračování rozhovorů s administrátory. Zamířili jsme do Austrálie a vyzpovídali jednoho z místních správců. Nechtěl, abychom prozrazovali jeho jméno a toto přání samozřejmě splníme 😉

Mohl bys nám na začátek o sobě něco povědět?

Říkejte mi Malý Muž – „Little Man“ (jsem radši, pokud nemusím sdělovat své jméno 😀 ), je mi 23 let, v dubnu 24, pracuji jako dělník a správce a žiji samozřejmě v Austrálii.

Jak jsi se dozvěděl o Lindsey?

Díval jsem se tak různě po stránkách a hledal jsem hezké a zábavné obrázky, které bych mohl sdílet se svými přáteli a nakonec jsem narazil na klip s názvem „Electric Daisy Violin“. Vždycky jsem měl rád poslech houslí a to i těch elektrických, takže jsem si to poslechl. A bylo to úžasné, takže jsem hned na stránkách s videi hledal další její práci.

A jak už je to dlouho?

Od dubna 2012, budou to dva roky.

Jaký z jejích hitů máš nejradši a proč?

To je docela těžký výběr. Buď Elements, prostě proto, že je to takový druh „hrdinské“ skladby, kdy se kladná postava z filmu chystá na závěrečnou bitvu a nebo Come With Us s raperem Can’t Stop Won’t Stop i proto, že je to veselá skladba a jeden z mých nejoblíbenějších letních hitů všech dob.

A co máš nejraději na Lindsey?

Další těžká volba. Myslím, že je to prostě geniální osobnost s laskavým srdcem. Je to někdo, kdo pokaždé dokáže druhého potěšit a někdo, kdo dokáže druhého inspirovat. Mám ji rád i pro ty nejnepatrnější věci.  A asi hlavně i proto, že spojuje lidi. Poznal jsem díky ní spoustu nových přátel, se kterými jsme zjistili, kolik máme společných zájmů, a to včetně její hudby.

Když navštívila naposledy Austrálii, byl ses na ni podívat? Jaký to byl zážitek? 🙂

Ano, šel jsem, bylo to neuvěřitelné a dodnes tomu nemohu uvěřit, ale ještě víc nemohu uvěřit tomu, že jsem se s ní mohl setkat a vyfotografovat. Ten pocit byl.. nemohu to popsat… Hlavně jsem já, stejně jako ostatní, ani nedoufal, že ji uvidíme dříve než v druhé polovině roku 2014.

Kolik fanoušků máte ve fanklubu? Děláte pro něj nějakou propagaci?

Nemáme moc velkou fanouškovskou základnu, ale milujeme a vážíme si těch, které máme a pomalu získáváme další a další. Ale není to o fanoušcích, které chceme, ale o tom udržet si ty, které máme, dbát na jejich názory, zapojit je do dění a i proto jsme uspořádali několik soutěží a rozdali pár věcí z Lindseyina merchendisingu.

Jaký je s fanklubem Váš nejvyšší cíl?

Upřímně si nejsem úplně jistý. Určitě nejdeme po počtu fanoušků jen proto, abychom zvýšili jejich počet. Radši mám na stránce takové fanoušky, kteří jsou opravdovými fanoušky Lindsey. Je to pak jiná práce, jsou to stránky především pro ně, aby byli spokojení s tím, co děláme, aby se k nám vždy připojili s radostí. Rádi mluvíme o tom, aby se k nám lidé přidali, ale ne proto, abychom něco vyhráli, ale proto, aby to pro všechny byla zábava. A také proto, aby i díky nám případně vznikala nová přátelství.

Víš něco o České republice nebo Slovensku? (jak o zemích, tak o fanklubu?)

Znám pár nejdůležitějších míst a to především díky dotazům od ostatních. Jsou to především dotazy typu „hele, slyšel jsi někdy o…“ nebo „hele, znáš tohle místo?“ a díky tomu právě pár těch nejdůležitějších míst znám.

O stránce jsem určitě slyšel, ale zatím jsem ji moc neprozkoumával, neboť se musím přiznat, že mi nevyskakuje v mých novinkách na facebooku.

Tímto jsme na konci rozhovoru. Já ti za něj děkuji a děkuji, žes mi k tomu věnoval svůj čas.

To nebyl žádný problém, bylo mi ctí. 🙂