Obaid ur Rehman z Pákistánu: Lindsey je inspirací pro ostatní

A jsme tu s dalším rozhovorem s administrátorem. Na řadě je Obaid ur Rehman z Pákistánu, který je administrátorem fanklubu pro Jižní Asii. 🙂

Rád bych i tebe poprosil, jestli bys nám o sobě něco pověděl?

Moje jméno je Obaid ur Rehman a jsem z Lahore v Pákistánu. Celý život studuji a v současné době plánuji udělat si bakalářské studium na přední univerzitě. Starám se o inženýrství a zákaznický servis ve firmě mého otce. Sice jsem ještě nedostudoval, ale mám hodně zkušeností. Kromě hlavní práce jsem zapojen také do několika dalších věcí. Jsem v profesionálních spolcích okolo Rotary International, IEEE, Mozilla Foundation, ACM, EANM a AIESEC. Mým koníčkem je projektování a občas i práce. Ve volném čase se starám o sociální projekty a aktivity.

Rád poznávám nové přátele a rád pomáhám druhým, což je pravděpodobně důvodem pro mé hluboká sociální cítění. Rychlá setkání, párty a plýtvání časem naopak k mým zájmům nepatří 🙂

Jak jsi se poprvé dozvěděl o Lindsey?

Dozvěděl jsem se o ní díky YouTube a Facebooku. Její osobní stránky a blog mi pomohly se o ní dozvědět více věcí. Ačkoliv nebudu mít šanci se s ní osobně potkat, tak jsem se o ní a její profesionální kariéře díky internetu dozvěděl opravdu hodně. Její příspěvky a blogy jsou inspirující a zábavné.

Jak je to dlouho, co ses o ní dozvěděl?

Lindsey Stirling znám něco přes rok a jsem hrdý na to, že s ní můžu být spojován. Doufám, že se s ní brzy setkám.

Jaký je tvůj nejoblíbenější Lindseyin hit a proč?

Mé nejoblíbenější skladby jsou Shadows a Elements. Velice se mě dotýkají a je zábava pozorovat ty videoklipy. Pomáhají mi uvolnit se, když jsem ve stresu. Obě skladby jsou výborně složené a mají ten magický efekt, že jsem schopen si je pouštět znova a znova. Kdykoliv nemohu usnout, tak pak poslouchám Lindseyiny ukolébávající skladby.

Co máš vůbec na Lindsey nejraději?

Věřím, že Lindsey není jen umělkyní, je zdrojem inspirace pro ostatní. Je také dobrým příkladem mladého podnikatele. Její život a kariéra jsou motivačními faktory pro mládež po celém světě. Její hudba má ten magický účinek, že může být využívána jako taková hudební terapie (jako v mém případě). A věřím tomu, že to nejlepší na Lindsey je její osobnost. Je ze svých fanoušků velmi nadšená a hodně se o ně stará. Občas jsem zamilovaný do těch jejích šílených obličejů. 😛

Tento rok vyráží Lindsey na další turné. Myslíš, že někdy v budoucnu zavítá i do jedné ze zemí Jižní Asie?

Nejsem si jist, že by tento rok udělala tour i v Jižní Asii, ale doufám, že v budoucnu ano. Lidé v Jižní Asii by měli mít tu možnost mít živý koncert. Myslím, že musíme (my admini) dělat vše proto, abychom sdíleli Lindsey a mohli to tak uskutečnit.

Kolik fanoušků máte ve fanklubu? Děláte mu nějakou propagaci?

V tuto chvíli máme ve fanklubu přes 450 fanoušků a to číslo je velmi nízké. Přidáváme oficiální aktualizace a oznámení od managementu. Neděláme pro fanoušky žádné soutěže, aby nedocházelo k žádným nedorozuměním a stížnostem od některých skupin (myslím, že se obáváme toho, abychom pak neměli špatnou pověst). Těšíme se, že v nejbližších dnech budeme moci splnit naše cíle s podporou managementu a že budeme moci stránku spravovat efektivně. Věřím, že naše nadšení nás přivede k dobrým výsledkům.

Jaké máte s fanklubem největší cíle?

Tím finálním cílem naší stránky je komunitě prezentovat Lindsey Stirling jako mladou umělkyni. Díky malému množství informací a příležitostí je mnoho mladých talentů v těchto zemích neznámých a my věříme, že Lindsey Stirling může být nadějí pro ty, kteří mají talent, jsou nadšení, ale mají omezené zdroje. Jeden cíl nemůže být tím konečným cílem na naší stránce, rozhodli jsme se, že vše budeme rozvíjet krůček po krůčku. Věříme, že vše je postupný proces a bude to chvíli trvat, než lidi vzděláme, co se týče Lindsey.

Víš něco o České republice nebo Slovensku?

Ještě před měsícem bych nebyl schopen na tuto otázku odpovědět. Byl jsem v Dubaji, kde jsem potkal pár nových přátel z ČR i SR a hodně jsem se o obou zemích dozvěděl. Takový road trip po střední Evropě by byl nejlepší cestou, jak navštívit Slovenský ráj, hrady, Tatry a nebo orloj. Doufám, že to budu moci uskutečnit tento rok.

Tímto se dostáváme na konec, rád bych ti poděkoval za tvůj čas i odpovědi 🙂