Objednávka zbytku fandovských předmětů po Festivalu Fantazie

Jak asi většina z vás zaregistrovala, poslední červnový víkend jsme se účastnili Festivalu Fantazie v Chotěboři, kde jsme mimo jiné v našem stánku také nabízeli fandovské předměty s tématikou Lindsey Stirling. Protože nám toho něco málo zbylo, tak jsme se samozřejmě rozhodli to dále nabídnout vám, fanouškům Lindsey Stirling. Všeho je jen to množství, které nám zbylo, takže tady bude platit staré dobré pravidlo „Kdo dřív přijde, ten má dříve své Lindsey předměty“ 🙂

Pro objednávku Vámi vybraných věcí napište na náš mail fanclub@lindseystirling.cz. Do předmětu mailu napište slovo Objednávka. V těle emailu bude následující: Vaše celé jméno, telefonní číslo a Vámi objednané předměty (u triček samozřejmě uveďte jakou velikost si přejete a jestli chcete pánské/unisex a nebo dámské). Dále uveďte, jestli chcete předměty převzít osobně v Praze (což je možné u všech předmětů kromě DeLuxe alba) a nebo v Bratislavě (což je možné pouze u DeLuxe alba) a nebo si přejete předměty zaslat poštou (v takovém případě uveďte i celou svou adresu). Emailem Vám pak zpětně pošleme instrukce k platbě či k osobnímu převzetí.

Jak jsem uvedl, máme jen to množství věcí, které vidíte níže, takže předměty budou rezervovány těm, kdo si o ně napíšou dříve. Jakmile nám pošlete objednávku něčeho, co už je rezervované, budete o tom zpětně informováni mailem. Neznamená to všechno ale to, že by se na Vás nikdy nedostalo, v případě velkého zájmu jsme připraveni věci přiobjednat. Toto všechno neděláme pro svůj zisk, veškeré finance, které z prodeje máme, se buď vracejí těm, kdo do výroby vložil vlastní kapitál a nebo jdou na další chod fanklubu, k nám do kapsy nejde ani koruna. Ceny jsou nastaveny na co nejnižší možnou míru (poštovné dle ceníků pošt obou zemí). V případě, že si objednáte více věcí, pošleme je v jednom balíku tak, abyste neplatili tunu poštovného (výši poštovného v tomto případě bychom Vám upřesnili, neplatí pro objednávky s DeLuxe albem Lindsey Stirling, neboť tato alba se nacházejí v Bratislavě, v tomto případě půjdou vždy dvě zásilky).

A co že tedy máme k dispozici?:

ALBUM SHATTER ME

– AKTUÁLNĚ VYPRODÁNO
– cena pro ČR/osobní převzetí v Praze: 300 Kč
– cena pro ČR/poštou, platba předem: 330 Kč
– cena pro SR/poštou, platba předem: 16 EURO

shatter me

DELUXE ALBUM LINDSEY STIRLING

– 8 kusů
– cena pro ČR/poštou, platba předem: 419 Kč
– cena pro SR/osobní převzetí v Bratislavě: 12 EURO
– cena pro SR/poštou, platba předem: 14 EURO

deluxe

TRIČKO CZ/SK FANCLUB

– 4 kusů pánské/unisex vel. L
– 1 kus pánské/unisex vel. XL
– 2 kusy pánské/unisex vel. M
– 1 kus dámské vel. S
– 2 kusy dámské vel. L
– 2 kusy dámské vel. M
– 100 % bavlna, černé s potiskem
– přesné rozměry velikostí zde: http://www.lindseystirling.cz/fanklubova-tricka-zavazna-objednavka/
– cena pro ČR/osobní převzetí v Praze: 250 Kč
– cena pro ČR/poštou, platba předem: 320 Kč
– cena pro SR/poštou, platba předem: 18 EURO

Tricko

PLACKA/BUTTON, ORANŽOVÝ MOTIV „KEEP CALM AND LISTEN TO LINDSEY STIRLING“

– průměr 50 mm
– spínací špendlík
– 14 kusů
– cena pro ČR/osobní převzetí v Praze: 29 Kč
– cena pro ČR/poštou, platba předem: 58 Kč
– cena pro SR/poštou, platba předem: 4 EURO
motiv placky LOGO LINDSEY STIRLING již není k dispozici

1

KNIHA ERILIAN: STŘÍPKY HVĚZD

– třetí díl fantasy trilogie
– tento díl je inspirován Lindsey Stirling
– AKTUÁLNĚ VYPRODÁNO
– cena pro ČR/osobní převzetí v Praze: 239 Kč
– cena pro ČR/poštou, platba předem: 309 Kč
– cena pro SR/poštou, platba předem: 15 EURO

erilian
AKTUALIZACE 2.7.2014, 19:25:

POKUD SI KOUPÍTE TŘI RŮZNÉ PŘEDMĚTY (NAPŘ PLACKA + TRIČKO + CD, NEBO KNIHA + TRIČKO + CD ATD.), ZÍSKÁTE 10 % SLEVU Z CELKOVÉ ČÁSTKY (BEZ POŠTOVNÉHO)

NAVÍC, KAŽDÝ NÁKUP 500 KČ A VÍCE PRO VÁS ZNAMENÁ POŠTOVNÉ 49 KČ. TYTO DVĚ SLEVY SE NESČÍTAJÍ A PLATÍ TA, KTERÁ JE PRO KUPUJÍCÍHO VÝHODNĚJŠÍ. (TATO VÝŠE POŠTOVNÉHO PLATÍ POUZE PRO OBJEDNÁVKU V ČR A NA OBJEDNÁVKY, V NICHŽ NENÍ DELUXE ALBUM)

TAK NEVÁHEJTE A OBJEDNÁVEJTE!! :))