Pojďte s námi na hokej a pomozte nejen dětskému domovu v Dolních Počernicích

Advent a Vánoce se blíží a nebyli bychom to my, abychom s tímto obdobím nespojili nějaký ten dobrý skutek. 🙂 A tentokrát na to nejsme sami. Na spolupráci jsme se domluvili s hokejovým klubem HC Slavia Praha a společně pomůžeme nejen Klokánku, ale i dětskému domovu v Dolních Počernicích.

Příští týden sehrají slávisté na svém domácím stadionu v Edenu 2 zápasy. Konkrétně ve středu 22.11. proti Litoměřicím a v neděli 26.11. proti Havířovu. Při obou zápasech budou u vchodů připraveny boxy, do kterých mohou návštěvníci vhazovat hračky, omalovánky, pastelky a i jiné dárky vhodné pro Klokánek nebo dětský domov. Půlka všech vybraných věcí půjde do toho Klokánku, který si vybere Slavia, druhou půlku pak hokejový klub věnuje nám a my ji věnujeme dětskému domovu v Dolních Počernicích, který jsme obdarovali již při naší akci před 4 lety.

Pokud budete chtít pomoci taky, máte samozřejmě možnost a budeme jen a jen rádi. A jak? Buď tím, že se zúčastníte jednoho či druhého zápasu (nebo třeba i obou 😉 ) a vhodíte svůj příspěvek do připraveného boxu. A nebo se s námi můžete spojit, dary nám předat a my je za Vás do boxů vhodíme.

Jako fanklub se určitě vypravíme na nedělní zápas proti Havířovu, na který se budeme snažit dostat i nějaký náš pozdravný vánoční transparent 🙂 Pokud se tedy budete chtít zúčastnit, vznikne na facebooku událost k této akci, kam se můžete přihlásit, abychom s Vámi počítali. Pokud facebook nemáte, napište nám na fanclub@lindseystirling.cz a domluvíme se.

Jsme nesmírně nadšení, že můžeme takto spolupracovat s tradičním českým hokejovým klubem a to ještě tak, že tím pomůžeme potřebným. Pojďte se s námi pobavit na hokej a zároveň tím pomoci těm, kteří to potřebují nejvíce 🙂 I oni si zaslouží krásný advent a ještě krásnější Vánoční svátky. Uvědomujeme si, že je celá akce domluvena narychlo, přesto věřím, že své příspěvky dostanete na místo určení včas 🙂

Pokud se s námi budete chtít vydat na nedělní hokej, mrkněte na webovky http://hc-slavia.cz a zajistěte si své vstupenky na stadion. Podle informací, které máme, budou boxy uvnitř stadionu, pracuje se ale i na „vnějších“ boxech. Pokud vnější nebudou, můžeme dary do těch vnitřních vhodit za Vás (pokud na zápas nebudete chtít jít).

Pokud jde o samotné předání darů dětskému domovu, přesný termín a to, jak celá událost proběhne, Vám všem dame zavčasu vědět.

Těšíme se na Vás a Vaše příspěvky! 🙂