Přijďte na after party po koncertě Lindsey Stirling!!!

V úterý jsme byli dojednávat podmínky pro to, abychom po koncertě Lindsey Stirling mohli pro Vás fanoušky uspořádat after party. Jistě někteří víte, že už dříve proběhlo hlasování (na facebooku) o tom, jestli chcete after party v podobě posedu v restauraci a povídání si s kamarády a fanoušky a nebo taneční. I když vyhrála možnost posezení, my se rozhodli vyhovět oběma skupinám. 🙂

After Party se uskuteční ihned po koncertě (nejdříve však startujeme ve 22:30) v restauraci Pražan (www.restaurantprazan.cz), která se nachází co by kamenem dohodil od Incheba Areny (před Průmyslovým palácem na Výstavišti). Restaurace má běžně otevřeno do 23 hodin, my jsme však domluveni, že zavíračka bude pro nás posunuta na 2 – 3 hodiny ranní 🙂 Zařízeno bude posezení a také menší prostor pro tanec na hudbu, která bude připravena (aktuálně řešíme poplatky OSA a Integram, pokud by třeba měl někdo z Vás zkušenosti s tím, jak to vyřešit co nejrychleji a nejlevněji, uvítáme jakoukoliv pomoc a radu :)).

Součástí after party bude také tombola, která začne přesně o půlnoci. Výhry do tomboly si necháváme jako překvapení (samozřejmě to jsou předměty týkající se Lindsey). Lístek do tomboly vyjde na 5 Kč a každý z Vás si bude moci zakoupit max 4 lístky, aby to bylo fér vůči ostatním. 🙂 Peníze z tomboly budou využity na provozní záležitosti a na případné další výdaje spojené s pořádáním akce.

K dispozici určitě bude merchendising, který nám zbyl a také speciální upomínkové placky – buttony – na kterých bude motiv koncertu Lindsey v Praze 🙂 Ty se aktuálně vyrábějí.

Důležitá informace je také to, že vstup na after party je bez věkového omezení, na žádost restaurace ale budou nějakým např.náramkem označení fanoušci do 18 let a ti, kteří se nebudou chtít prokázat (je to z pochopitelných důvodů vzhledem k nalévání alkoholu mladistvým. Pokud by měla obsluha lustrovat každého, budou se tvořit fronty a vše se pozdrží, proto Vás poté poprosíme o spolupráci).

Na after party bude přítomna ochranka. Nemyslíme si, že ji bude potřeba na srazu fanoušků Lindsey Stirling, jistota je ale jistota.

Zároveň vás chceme poprosit o to, abyste si dávali pozor na své věci. Na místě nebude žádná úschova a každý si za své věci zodpovídá sám.

Rádi bychom tímto také poděkovali restauraci Pražan, která nám umožnila after party uspořádat a také obchodu KUŽEL (www.ku-z-el.cz), který se stal hlavním sponzorem akce a bez nějž by nebylo úplně snadné toto uspořádat.

Rádi bychom také upozornili na to, že kapacita restaurace je samozřejmě omezená a rozhodně nemůžeme zaručit to, že si na after party uvnitř sednete, proto zde bude platit staré dobré „kdo dřív přijde, ten dřív sedí“ 🙂

Je mi jasné, že se také všichni budete ptát, jestli na after party přijde Lindsey. After party je určena především pro fanoušky, ale samozřejmě děláme vše pro to, abychom Lindsey přesvědčili k tomu dojít alespoň na chviličku, slíbit její účast ale v žádném případě nemůžeme.

Účelem after party je pobavit se s fanoušky, poznat nové přátelé a třeba si zatančit nebo si něco vyhrát. Věřím, že si s námi party užijete. Budeme se na Vás těšit 🙂

PetrB