Spolupráce z Brave Enough – Love´s Just a Feeling

„Oslavujte svou cestu vychutnáním si každé emoce – přijměte jak ty obtížnější tak ty dobré.“

Jak už to je s každou písní, která se objevuje na Lindseyině albu Brave Enough, tak i song Love´s Just a Feeling doprovází text, který má posluchači skladbu nějakým způsobem přiblížit. Na této písni Lindsey spolupracovala se zpěvačkou Rooty, na kterou se teď podíváme trochu zblízka.

ROOTY

Ruth-Anne Cunningham, jak zní celé zpěvaččino jméno, se narodila v roce 1988 v irském Donaghmede. Její zájem o koncertování a vystupování přišel, když jí bylo 7 let a ona se přihlásila do jedné menší karaoke soutěže. Chodila na školu Billyho Barryho, kde se podobným věcem mohla věnovat a v 16 letech se stala součástí dívčí kapely.

Již v 17 letech měla svého manažera a ten jí doporučil do Spojených států. Tam se stala spoluautorkou hitu Too Little Too Late zpěvačky JoJo. Ten se vyšplhal až na třetí místo americké hitparády a její hudební kariéra tím mohla naplno začít. Ve svém stále nízkém věku se stala držitelkou prestižní ceny ASCAP Songwriters Best Pop Award a v roce 2008 vydala také jako zpěvačka píseň Take Me Away, které se v irské hitparádě dostala na 13. pozici.

Jako hudebnice pak spolupracovala s několika dalšími interprety. Patří k nim Professor Green, Major Look nebo Cedric Gervais. V roce 2016 se pak Ruth-Anne dostává k Lindsey Stirling a propůjčuje svůj hlas do její písně Love´s Just a Feeling.