Takhle to dál nejde…

Přeji pěkný den všem čtenářům. Rád bych se dnes rozepsal na téma „Práce našeho fanklubu“.

V poslední době (řekněme posledních pár týdnů) jsme se stali terčem kritiky několika lidí, že jsme prý ostudou našich zemí. Kritiku dostáváme na naše stránky, kde na ni i odpovídáme, ale stále častěji jsme kritizováni za naši neschopnost od jiné stránky s tématikou Lindsey. Fanoušci této stránky (nikoliv přímo admini – pozn. aut.) se vyjadřují v tom smyslu, že jsme neschopní, neaktivní a dokonce naše práce na YT byla přirovnána k bolševickým dokumentům. Podle všeho s fanoušky nekomunikujeme přes komentáře a ani na zprávy nereagujeme, naše příspěvky jsou zcela zcestné a neaktuální. Dokonce můžeme i za to, že u nás doposud nebyl koncert Lindsey.

Nejprve bych chtěl říct, že naše příspěvky musí odpovídat přísným pravidlům, která byla stanovena přímo managementem a nemáme takovou volnost toho, co publikovat. Věřte tomu či ne, ale tato pravidla jsou dosti svazující a i tak se snažíme dělat víc, než nám bylo stanoveno.

Videa, která děláme, jsou samozřejmě amatérská, většina z nás se kolem tvorby videí nijak nepohybovala, ale i tak se do toho snažíme dát maximum a jsme si vědomi toho, že máme stále co zlepšovat. Tato tvorba má nahrazovat psaný text, protože:
1) videa stačí většinou jen poslouchat a můžete u toho dělat další věci,
2) nám toto vyjádření přijde osobnější a snažíme se vám ukázat, že jsme taky jen fanoušci Lindsey a obyčejní lidé.
Co se týče informací, které používáme ve videích, a to především v ZLM (Zpátky do Lindseyiny minulosti – pozn. aut.), snažíme se sdělit vše, co můžeme, jelikož plno informací z Lindseyina života je zakázáno šířit dál (samozřejmě pouze oficiálním stránkám). Texty také podléhají korektuře, ale stejně jsou často upravovány ještě v terénu a nakonec nejsou vždy šťastně zformulovány.

Chci se také dotknout tématu reakce administrátorů na příspěvky ostatních. Na vaše dotazy a příspěvky se snažíme samozřejmě odpovídat co nejlépe a nejrychleji. Nicméně se stává, že dotaz přijde v době, kdy je online pouze administrátor, který nezná odpověď a raději tedy počká na někoho jiného. Každopádně se tu a tam naskytne i zpráva, na niž neznáme odpověď a konzultujeme ji s Jennifer (asistentka Lindsey – pozn. aut.). V takovém případě dostanete informaci, že nevíme, ale snažíme se to zjistit. No a nakonec jsou tu samozřejmě příspěvky, na které nelze odpovědět, nebo spíš není co na ně říct… Co se týká kritiky, tak tu na našich stránkách necháváme a mažeme ji pouze v případě, že je vulgární, protože na stránkách oficiálů je vulgarita striktně zakázána. Případ mazání doposud nastal pouze jednou, za což jsme velmi vděční a poukazuje to na to, jak skvělá komunita kolem Lindsey je (minimálně v našich končinách).

Nakonec bych rád řekl, že o koncertu Lindsey, nebo i čistě pouze o její návštěvě jsme se s managementem snažili jednat, nicméně je nezajímáme a naše diskuse vedou do slepých uliček. Určitě budeme i nadále bojovat za její koncert u nás a v naší práci pokračovat alespoň ve stejné kvalitě jako doposud. A pokud na naši práci máte nějakou kritiku, tak ji vyjádřete prosím hned přímo nám a my s vámi na toto téma rádi podiskutujeme ;).

P. S. Tento článek jsem sepsal já a pouze já, veškerá odpovědnost za tento text padá zcela na má bedra :). [D]