Téma měsíce – Lindsey, Drew a Gavi

Hezký den. Současné téma měsice má, jak již nadpis napovídá, název: Lindsey, Drew a Gavi. V tomto článku bych vám o nich rád řekl to, jak se poznali, kdo jsou a jaká je jejich úloha ve skupině.

Lindsey

Ji všichni dobře známe. Narodila se 21.9. 1986 v Santa Aně v Kalifornii. Žila v Gilbertu v Arizoně, kde také nastoupila na Mesquite High School a se svými 4 kamarády založila rockovou kapelu Stomp on Melvin. Na počest této kapely, která jí toho hodně dala a s láskou na ni vzpomíná, Lindsey pojmenovala svůj účet na YouTube Lidseystomp. Zkušenosti, které nebyla v této skupině, jí pomohli nejen k vítězství v Arizonské Miss Junior, ale také k zisku Ceny dobré duše ve finále Americké Miss Junior. Po dobu zhruba jednoho roku byla rovněž členkou skupiny Charleyho Jenkinse. O zážitku s touto skupinou napsala článek na svůj blog s názvem I Will Survive. Jeho přeloženou verzi lze zde u nás na webu najít pod názvem Přežiju.

jenkins1 jenkins2 jenkins5

Poté šla na Brigham Young University v Provu v Utahu, aby studovala filmařinu. Tuto školu studoval i další důležitý člověk v jejím životě a tím nebyl nikdo jiný než Devin Graham. Devin se Lindsey ozval po jejím vystoupení v Amerika má Talent s návrhem na spolupráci. Natočili spolu nespočet videí, která jsou – nestyděl bych se říci – nepřekonatelná.

lindevin2lindevin3

lindevinlindevin4

Neodmyslitelnou součástí Lindseyiných vystoupení jsou taneční kreace.Ty do svých vystoupení vkládá proto, že se chtěla od svých mladých let jak učit hrát na housle, tak také tančit. Rodiče jí však dali na výběr – buď housle a nebo tancování. Vybrala si housle a začínala jako klasická houslistka. V dospívání měla ráda rock a dance a tak do skladeb začala přídávat taneční pohyby a vytvářet si vlastní choreografie, což ji doprovází dodnes a díky čemuž je jedinečná.

Drew a Gavi

Drew Sanderson Steen a Jason Gaviati. Drew pochází z Lincolnu v Nebrasce, narodil se 13.5.1986 a po vzoru svého staršího bratra se v 10 letech rozhodl, že se stane bubeníkem. Jason se narodil a vyrůstal ve Westlake Village v Californii a v současnosti žije v Hollywoodu. Tito dva mladíci byli Lindsey doporučeni, když potřebovala najít někoho pro svá vystoupení. Jejich první společné vystoupení (které se konalo v New Yorku ve Webster Hall) bylo v podstatě něco jako zkouška toho, jestli všechno bude klapat tak jak má. Jak se ukázalo, skutečně šlo vše na výbornou. Při plánování tour pak Lindsey nemusela dlouho přemýšlet o tom, koho si s sebou jako bubeníka a klávesistu vezme. Nutno podotknout, že před tour se vůbec neznali a odehráli spolu pouze to jedno newyorské vystoupení. Drew a Gavi jsou pro Lindsey opravdu velkou výhrou. Nejsou to jen kolegové, nýbrž také skuteční přátelé.

steengaviati

[MichalS]