Téma měsíce – rozhovor s Jennifer S. Fletcher: Lindseyina kniha mě dojala

S menším zpožděním přináším rozhovor s Jennifer Fletcher, Lindseyinou asistentkou a sestrou v jedné osobě. Tímto bych moc chtěla poděkovat Jenny za to, že se mnou rozhovor udělala a za velmi poutavé odpovědi. Thank you, Jenny!

CO/KDO JE TVÉ OBLÍBENÉ…?

VYBER:

  • KOČKY / PSI: Mám ráda obojí; kočky jsou velmi intuitivní zvířata a správný pes miluje svého páníčka po celý svůj život, ať jste, jací jste. Ale po kočkách nerada uklízím jejich chlupy 😛
  • KINO S PŘÁTELI / DVD DOMA: Když se dívám na film, tak musím mít nějakou společnost; ať už je to doma nebo v kině. Nezáleží mi na tom kde, pro mě je důležité s kým se dívám a jaký film to je.
  • MĚSTO / VENKOV: Město když pracuji, venkov když chci relaxovat.
  • PLAVÁNÍ V LÉTĚ / LYŽOVÁNÍ V ZIMĚ: Nikdy jsem nelyžovala, ale vždycky jsem to chtěla zkusit.
  • BRZY VSTÁVAT / POZDĚ SPÁT: Když můžu ráno spát dlouho, raději zůstávám déle vzhůru, protože všichni okolo mě spí, a já můžu v klidu pracovat/odpočinout si/užít si chvíli o samotě.

 

Co nejraději děláš ve svém volném čase?

Nejraději ze všeho trávím čas se svojí rodinou, miluju jakoukoliv výmluvu k tomu, abych s nimi byla. Také ráda potkávám své přátele, ať už je to společný oběd, film nebo prostě mluvení. Myslím si, že je velmi důležité komunikovat s lidmi tváří v tvář. Je to věc, kterou odjakživa považuji za samozřejmou, proto se to snažím dělat pravidelně, ať už mám volný čas nebo ne. Jedna z věcí, na které se pravidelně každý týden těším, je moje setkání s kamarádkou. Vytáhneme své trumpety a hrajeme duety u ní doma. S mými dětmi zažiju hodiny zábavy. Zbožňuju, když jim předčítám, mazlím se s nimi a vtipkuji, když mají dobrou náladu 🙂 Také mám ráda cvičení v posilovně, plnění domácích projektů, organizování/přípravu úkolů a jejich řešení, učení se novým věcem, čtení, odpočinek, dávání liků na komentáře mých přátel na Facebooku, turistiku, stolní a karetní hry, kempování, bowling (přestože jsem v něm příšerná), poslouchání povzbudivé hudby, meditace, řešení problémů, přírodní léčbu, zlepšování sebe sama, volání kamarádům jen proto, že si chci pokecat, skypování a smích.

Víme, že Lindsey pracuje na své vlastní knize. Také se toho účastníš? Můžeš nám o ní něco málo prozradit?

Měla jsem možnost přečíst si pár ochutnávek z několika kapitol a pomohla jsem vyladit detaily a trochu je upravila. Ovšem valnou většinu knihy dělá Lindsey exkluzivně s Brooke a našimi rodiči (kteří jsou spisovatelé a editoři) a drží ji v pevně střeženém tajemství. Četla jsem jednu kapitolu, která pojednává o mně, a všechny nás rozplakala xD Jsem vážně zvědavá, jestli je to tím, že pojednává o nás a všichni jsme s tím spojovaní, nebo jestli to dokáže rozplakat každého. Před několika týdny mi prozradila, že téměř dokončila druhou kapitolu, ve které účinkuju, ale neřekne mi, o čem je, haha. Další překvapení! Dle toho, co jsem zatím přečetla, je to velmi dobře sepsaná kniha, zábavná a realistická. Rozesměje vás a také vás dokáže rozplakat. Zdůrazňuje fakt, že tenhle život je nádherný – není jednoduchý, ale rozhodně stojí za to 🙂

Co si myslíš o světě v roce 2015?

Svět je plný problémů, o tom není sporu. Ale když se podívám na lidi jako jednotlivce, kteří tvoří tento svět, jsem ohromena tím, jak nádherně nedokonalí všichni jsme 🙂 Dívám se na člověka a vidím osobnost s city, touhami, sny a výzvami, které je třeba překonat. Bojuje své vlastní bitvy, některé z nich vyhraje…a některé v tom čase prohrává. Je to jako sledovat rozepsaný příběh – fandíte postavám z příběhu doufajíc, že skončí triumfem, a nemůžete se dočkat další kapitoly. Svět je tak rozmanitý a plný barev. Každý z nás přináší světu malý kousek své vlastní krásy k vytvoření celku. Ať si připadáte jakkoli neužiteční, nehrajete jen malou roli. Všichni jsme nerozdělitelně propojení. Pokud si uvědomíte důležitost své existence, jak velký potenciál a užitek máte pro celou společnost, uvidíte to ze stejného úhlu pohledu jako já. Rok 2015 je nádherný a vzrušující čas pro to, být naživu.

Kdybys měla možnost jít na večeři s jakýmkoli člověkem, žijícím či nikoli, kdo by to byl a proč?

Moc ráda bych mluvila s mým přítelem Joeym, který navždy odešel, když mi bylo 11. Chtěla bych vědět, jak se mu daří, jak vnímá život na druhé straně, dozvědět se jeho názor na život poté, co zemřel.

Kdybys mohla cestovat na jakékoli místo na světě, kam by ses vydala?

Nezáleží mi tolik na tom kde jsem, ale s kým tam jsem. Velmi často navštěvuji Utah, protože tam žijí moji přátelé a rodina. Mám přátelé po celých Spojených státech, stejně jako v Německu, Švédsku, Anglii a v Kanadě, chtěla bych je navštívit. Také bych chtěla vidět Svatou zemi v Izraeli.

Děkuji za skvělý rozhovor! 🙂