Téma měsíce, srpen 2015 – Eppic

Dostáváme se tímto k dalšímu dílu našeho tématu měsíce, ve kterém si představujeme hudebníky v minulosti spolupracující s Lindsey. Dnes si posvítíme na rappera Eppica 🙂

Narodil se v Colorado Springs. K hip hopu ho přivedl Eminem, lépe řečeno snímek 8.míle, ve kterém tento slavný rapper sehrál hlavní roli. S prvními stovkami tisíc odběratelů a s prvními miliony zhlédnutí na YouTube se Eppic vydal na své turné po USA i Evropě a kromě Lindsey spolupracoval také například s Jasonem Derulem.

K jeho nejúspěšnější tvorbě patří především spolupráce s dalšími hudebníky. Přes půl milionu zhlédnutí na YouTube mají jeho videa Doubt (feat. Julia Sheer) a Storm Before The Calm s Jess Moskaluke. Video Where is the Love??? s Alex G. má pak již teď přes milion zhlédnutí a činí tak z této nahrávky Eppicovu nejúspěšnější (nutno podotknout na jeho YouTube kanále, neboť By No Means nahrané na Lindseyině kanále má téměř 2,5 milionu zhlédnutí).

Samozřejmě i Eppic má své vlastní kanály. Na facebooku na něj můžete mrknout zde, na YouTube potom tady a na twitter tady.

Z jeho tvorby si dáme tu nejúspěšnější, tedy video Where is the Love???

Nezapomeneme samozřejmě na jeho video s Lindsey. Tady máte By No Means 🙂