Lindsey jako POCK v novém seriálu!

Lindsey mění profesi a dává se na hereckou dráhu! 

Nebojte, tento titulek má pravdu jen napůl. Lindsey i nadále zůstává prioritně houslistkou, ale na hereckou dráhu se skutečně vydává. Alespoň tak zní poslední zprávy.

Jako blesk z čistého nebe přišlo oznámení, že Lindsey získala roli v připravovaném americkém fantasy seriálu s názvem „The Outpost“ ! Vysílán bude v USA na stanici The CW (v dalších zemích bude uveden na stanicích Syfy) a jeho pilotní díl bude vysílán 10 července. V tuto chvíli je natočeno 10 dílů a Lindsey si zahraje hned v sedmi epizodách. Její postava se jmenuje „POCK“. Prozatím nemáme o její roli bližší informace, nicméně z přiložené fotografie to vypadá, že houslí se nevzdá ani ve filmu. Musíme ovšem podotknout, že housle jsou to vskutku výstřední. Pokud můžeme o houslích vůbec mluvit. Ačkoliv seriál přinese dramatické okamžiky, Lindsey jistě vnese do celé série úsměv a dobrou pohodu. Nezbývá než Lindsey držet palce a popřát ji na její filmové cestě stejné úspěchy, jako na té hudební. 

Zápletka seriálu: Dívka Talon je poslední žijící příslušník rasy zvané Blackbloods. Před několika lety vyhladila její vesnici skupina brutálních nájezdníků, nyní se Talon vydává do vzdálené pevnosti na okraji civilizovaného světa, aby našla vrahy své rodiny. Během cesty zjistí, že má záhadnou nadpřirozenou sílu, kterou se musí naučit ovládat. (zdroj: wikipedie)

Informace na CSFD:
www.csfd.cz/film/586028-the-outpost