Victor Damian Silva Alvarez z Chile: Administrátoři by měli říkat nahlas, co si myslí

Míříme do Latinské Ameriky. S rozhovorem s námi souhlasil Victor Damian Silva Alvarez z Chile 🙂

Před tím, než začneme, mohl bys nám prosím o sobě něco povědět?

Tedy, moje jméno je Victor Damian Silva Alvarez, pocházím z Chile a jsem zakladatel fanklubu Lindsey Stirling v Chile. Byl to zprvu můj vlastní projekt k tomu, abych u nás mohl podporovat Lindsey Stirling, protože v té době ještě nebyla tolik známá (bavíme se o roce 2011). V té době ještě neměla své oficiální fanouškovské stránky. Za nějaký čas vznikl fanklub v Mexiku a já jsem pouvažoval o tom, že bych mohl podporovat Lindsey se svou stránkou na trošku profesionálnější úrovni. Poté jsem se s Lindsey dokonce i spojil a na základě toho jsem se rozhodl, že pomůžu i ostatním stránkám k tomu, aby byly oficiálními.

Jak jsi se poprvé dozvěděl o Lindsey?

Všechno to začalo u hry zvané Lineage II. Blízký přítel mi poslal video s tím, že ta skladba je podobná soundtracku z té hry. Okamžitě se mi to zalíbilo (bylo to Spontaneous Me). Ta hudba, rytmus, všechno… bylo to to takové jiné a já ihned začal poslouchat její hudbu.

Jaký je tvůj nejoblíbenější hit od Lindsey a proč?

Je to Transcendence. A proč? Je to velmi jednoduché… když se podíváš na to video, tak vidíš jen příběh dívky, která jen chce přetvořit své sny v realitu. A díky tomu si taky potřebuje více věřit. No a na konci videa vlastně můžeme vidět, že sny se vyplnily.

Co se ti na Lindsey nejvíce líbí?

Co jenom bych mohl mít na Lindsey nejraději?Její lidskost a prostě to, jaká ona je ve svě podstatě. Aktuálně si úplně nemyslím, že je Lindsey taková, jaká byla před lety, ale rozhodně tím nemyslím vůbec nic špatného.

Lindsey se tento rok vydá na další turné. Myslíš, že zavítá také do Chile?

Upřímně si myslím, že ne. Její program je příliš nabitý. A myslím si také to, že má mnohem důležitější věci na práci. V Latinské Americe není příliš známá. Mimo to, to asi nedopadne i proto, jakým druhem umělce ona v současné době je.

Kolik fanoušků vlastně ve fanklubu máš? Děláš mu nějakou propagaci?

Aktuálně máme 13 584 fanoušků. Neděláme mu absolutně žádnou propagaci. Lidé za námi prostě přijdou, nenutíme je. Mým názorem je to, že fanoušek si ke stránce prostě musí najít svou vlastní cestu. Stejně tak nemůžeme dělat moc soutěží. Před nějakým časem nám Lindsey poslala nějaká CD, ale díky nějakým problémům k nám ani nedorazily. Aktuálně ale přemýšlíme nad něčím novým. Pokud Lindsey přijede, tak připravíme pro nějakého šťastného výherce den s ní.

To je určitě velmi fajn nápad 🙂 Jaký máš s fankubem největší cíl?

Podporovat Lindsey jako kamarádku. Myslím, že přátelé si mají říkat i špatné i dobré věci. Jsem objektivní, protože ona potřebuje takové lidi, kteří jí říkají, co je dobré a co zase ne. Ano, existuje hodně fanoušků, ale je také hodně lidí, kteří fanoušci nejsou, ať už jsou ve fanklubu nebo ne. Vždy ji podporuji ve zlém i v dobrém. A jako stránka takhle také chceme fungovat.

Víš něco o České republice a Slovensku?

Vím o České republice, že je ve střední Evropě, že sousedí se Slovenskem, Německem, Rakouskem a Polskem a že její hlavní město je Praha. Doufám, že jsem to nepopletl, cestoval jsem tam, když jsem byl malý kluk.

Tímto se dostáváme na konec rozhovoru. Moc ti děkuji za tvůj čas i za odpovědi.

Rádo se stalo! Já doufám, že se dostane i na další rozhovory. Je důležité, aby administrátoři fanklubů říkali nahlas, co si o svém oblíbeném umělci myslí. Dobré věci i ty špatné. Jsme loajální fanoušci a podporovatelé.