Administrátor z Rumunska: Našim cílem je šířit Lindseyinu lásku dále

S dalším rozhovorem s administrátorem zůstáváme v Evropě. Další na řadě je administrátor rumunského fanklubu. Přál si zůstat v anonymitě a my toto přání samozřejmě respektujeme 🙂

Před tím, než začneme, mohl bys nám o sobě něco říci?

Jelikož jsme se tak na stránce domluvili všichni administrátoři, raději zůstáváme anonymní, dokud na stránce nebude více lidí. Pro tento rozhovor věřím, že to není důležité.

To určitě ne, je to pouze pro zajímavost 🙂 Jak jsi poznal Lindsey?

Poprvé jsem slyšel o Lindsey od pár svých přátel a s určitostí můžu říct, že jsem se okamžitě do její hudby zamiloval a tak jsem založil naši stránku.

Jak dlouho ji znáš?

Je to od doby, kdy bylo uveřejněno video Crystallize, i když mám nejraději Electric Daisy Violin a Fantoma Opery.

Co máš nejraději na Lindsey?

Mám na ní nejraději ten fakt, že je energická, našla cestu, jak zábavně zapracovat housle do nové hudby. Mám na ní nejraději i to, že mě vždy přivede k úsměvu.

Tento rok vyráží Lindsey na turné. Myslíš, že přijede i do Rumunska?

Ačkoliv fanouškovská základna v Rumunsku není malá, tak si myslím, že naši fanoušci nejsou tolik aktivní a nejsem si také jist, jak moc atraktivní Bukurešť pro Lindsey je. Minimálně v to ale doufám.

Kolik fanoušků máte ve fanklubu? Děláte pro něj nějakou propagaci?

V tuto chvíli se snažíme navýšit počet našich fanoušků tak, aby případná soutěž, větší komunikace či další věci měly smysl.

Jaký máte s fanklubem největší cíl?

Nemáme žádné cíle ve smyslu nějakého počtu aktivit. Našim cílem je prostě šířit Lindseyinu lásku dále.

Víš něco o České republice a Slovensku?

Vím o nich akorát to, co jsem se dokázal naučit ve škole. Rád bych se tam někdy podíval, až bude možnost. Co se fanklubu týče, tak toho příliš nevím. Vím akorát to, že pro propagaci Lindseyiny hudby děláte skvělou práci.

Děkuji moc za tvůj čas i odpovědi.

Já děkuji za rozhovor i za tu úžasnou práci, kterou děláte. KSLL!