Andrea Bocelli (featuring Lindsey Stirling) – O2 Aréna, Londýn

Po nějaké době jsme si pro Vás připravili další přeložený článek, který vyšel poměrně nedávno 🙂 Týká se Lindseyina společného turné s Andreou Bocellim. 

Favoritka Fixu, dubstepová houslistka a YouTube superstar Lindsey Stirling nedávno skončila své vyprodané evropské turné, na kterém propagovala své aktuální album Shatter Me. Její silná fanouškovská základna je zčásti způsobena jejím stále rostoucím kanálem na YouTube, kde 5 719 111 trvale sledujících fanoušků může vidět její velmi energická, tanečně náročná videa doplněná o houslistčinu vlastní tvorbu a řadu neobvyklých coverů, ke kterým patří video hry a filmové soundtracky, z nichž nejaktuálnější je epické fantasy video k Dragon Age, které mělo více než milión zhlédnutí během 24 hodin.

Po jejím velkém eurovýletu byste si řekli, že se hned vrátí zpátky do Států, rozhodla se ale vrátit do Británie, kde se dočkala té velké cti v několika termínech vystoupit vedle proslulého tenora, Andrey Bocelliho. Tato vystoupení byla součástí jeho britsko-irského turné, které představovalo jeho aktuálně vydanou kompilaci Opera – The Ultimate Collection. The Fix byl na tuto kombinaci velmi zvědavý a tak oprášil svůj smoking a vyrazil do londýnské O2 arény, aby z uličky zachytil nějakou tu hrstku skladeb.

Slečna Stirling byla na podiu poněkud utlumená, když to porovnáme s jejím obvyklým hyperaktivním vystupováním, ale při skladbách, které jsme mohli slyšet („Quizás, Quizás, Quizás“ a „I Found My Love In Portofino“), to obecně byla radost vidět ji na jednom místě s italskou legendou.

Ačkoliv mě normálně na klasickém koncertě, jako je ten Andrey Bocelliho, nenajdete, odcházel jsem s pocitem mocného zapůsobení na mou osobu ze strany pana Bocelliho i zpěvaček, které ho doprovázely – účastnice Británie má talent Lucy Kay a sopranistky Marie Aleidy, která výše zmíněnou Quizás, Quizás, Quizás obohatila o zábavnou vsuvku v podobě tance s tenorem.

Originální článek: ZDE

25 1  3 4 7 8 9  11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24

 

2 10