Co se stalo v minulém týdnu? 1/2015

A v roce 2015 tu máme první přehled toho, co se stalo za uplynulý týden. Hlavním tématem bude především Nový rok. 

Lindsey si užívala svátků po boku svých blízkých. Se svými sestrami navštívila Disneyland nebo se věnovala svému synovci.

Na svém youtubovém kanále Lindsey nahrála video, které nám připomene, co všechno se za rok 2014 událo ve ,,světě Lindsey“.

Následně nám i popřála šťastný nový rok prostřednictvím fotky na Instagramu….

… a napsala, že si dala předsevzetí začít každý den takto:

Co se týče našeho fanklubu, mohli jste se v článku V pátek nás uslyšíte na M Radiu dozvědět, že si nás toto internetové rádio pozvalo do svého vysílání. Konkrétně se jej tedy účastnili Petr a Dominik, kteří mluvili o Lindsey 2.1.2015 od 13 hodin v odpoledním pořadu s moderátorkou Alex. Také jste mohli sledovat online kameru na youtube přímo ze studia a vidět tak kluky naživo 🙂 . Také jsme s tímto radiem navázali takovou menší formu spolupráce. Radio bude ode dneška hrát ve svém vysílání také Lindsey a od nás za to bude mít odkaz na svůj web na našich stránkách 🙂 . Záznam z povídání o Lindsey si můžete pustit níže. Je to celkem 6 dílů bez hudby, záznam i s hudbou pro Vás připravujeme.

1

 

Jak jistě víte, nebylo to jediné české rádio, které se ve svém vysílání věnovalo Lindsey. 25. 12. 2014 si pořad o Lindsey přiravil Český rozhlas Regina. Pokud jste jej zmeškali, můžete se podívat nyní na záznam, který jsme pro vás nahráli. Protože jde pouze o zvukový záznam, je doplněný o obrázky.  Součástí pořadu jsou naše krátké vstupy i pozdrav od Lindsey, který jsme pro Vás s radiem zařídili přes Jennifer 🙂 . Užijte si příjemný poslech.

Ještě před koncem roku byl vydán další díl našeho pořadu ZLM ( tedy Zpátky do Lindseyiny minulosti ). Tentokrát se jedná o speciál, který vyšel na Silvestra a shrnuje nejen rok 2014, ale je obohacen i o nepovedené vstupy a záběry při natáčení. Kdo se na něj ještě nepodíval, ať to nyní rychle napraví 🙂 .

Jako vždy vyšly další díly našeho seriálu Víte, že… Na všechny se můžete podívat ZDE.

V pátek jsme si připomněli ,,zapomenutou skladbu“ – akustický cover k I Knew You Were Trouble od Taylor Swift v podání Lindsey, Tylera a Chestera.

Martin Kantor připravil koláž toho nejzajímavějšího a nejdůležitějšího, co jsme za těch 12 měsíců společně zažili. Chtěli bychom také tímto poděkovat všem našim partnerům za podporu a samozřejmě děkujeme i Lindsey, Jennifer a vám, fanouškům.

Pokud by vás zajímalo, kterých aktivit se koláž dotýká, pak jsou to:
Koncert Praha a VIP
Organizace after-party
Loutka pro Lindsey
Dobrý skutek pro Lindsey (dárky pro děti na klinice detskej hematológie a onkológie LF UK a DFNsP)
Zpátky do Lindseyiny minulosti
Festival Fantazie (stánek, přednáška, merch)
II. narozeniny fanclubu
Merchandise
Web a fórum
Dárek pro Jennnifer
ČT Déčko
Rádio Český rozhlas – Regina
Spolupráce Tereza Janišová/Erilian 
Spolupráce McCitron
Velká narozeninová soutěž
Vánoční sraz + Merry Christmas pro Lindsey a Jennifer
Fotokniha koncertu v Praze
Překlady videí a článků
Lindsey Stirling v číslech
Lindsey Stirling EU komunita a web
Projekt share Lindsey Stirling / QR codes
Překlad celého Lindsey blogu + odkazy na jejím webu
Pořad Víte, že…
Seriál „Zapomenuté“ songy
Seriál fotek z Prahy
Správa FB page
Správa Twitter
Správa Plug.dj

Na další shrnutí se těšte zase za týden. Doufám, že bude opět tak nabité, jako bylo i to dnešní 🙂

*Moi