Co se stalo v minulém týdnu? 3/2015

A je tady další díl našeho seriálu ,,Co se stalo v minulém týdnu?“. Těšili jste se? 😀

Na našem youtubovém kanálu jsme pro vás přeložili a otitulkovali video. Tentokrát se jedná o Behind the scenes k Star Wars medley, na kterém Lindsey spolupracovala s Peterem Hollensem.

Ke kostelu v New Yorku, ve kterém Lindsey sloužila misi, napsala krátký příspěvek, který jsme si pro ty z vás, kteří neumí dobře anglicky, dovolili přeložit. Je krásným důkazem toho, jak je své víře oddaná a kolik jí toho přinesla.

„Krásný kostel v New York City. Zde jsem sloužila svou misii a chůze po těchto mrazivých ulicích mi přináší zpět nával vzpomínek, od srdcervoucích až po úžasné. Sloužení misie mě naučilo hluboce milovat, sloužit těm, které bylo těžké milovat, obětovávat se, vytrvat i přes mnohé zkoušky, porazit strach vírou a mnoho mnoho dalšího. Tuhle zkušenost bych klidně mohla podstoupit znovu.“

Podle informací u videa bude Lindseyino album 11. 2. 2015 vydáno v Japonsku a k této příležitosti byl nahrán exkluzivní song jménem „Senbonzakura“. Co na něj říkáte? 🙂

Jistě jste si všimli, že se náš fanklub rozhodl udělat další seriál, který jsme nazvali Téma měsíce. V lednu si více přibližujeme informace týkající se alba Lindsey Stirling. K tomuto tématu  vyšly již tři články. Pokud jste si je ještě nestihli přečíst, můžete to napravit nyní ZDE.

Na našem aukro účtu jsou pro Vás připraveny další fanklubové předměty. K dispozici je 5 alb Lindsey Stirling s 2 bonusovými skladbami, dále 5 odznaků s koncertním motivem, které už jsme k dispozici měli, a nově také 5 odznaků s novým motivem Shatter Me. Alb i odznaků máme více, ale protože se blíží PragoFFest, tak si je ponecháváme do zásoby a Vám sem zatím dáváme „ochutnat“ 🙂 . Samozřejmě to, co nám z PragoFFestu zbyde, doprodáme zde a v případě velkého zájmu necháme další dovyrobit. K dispozici jsou také stále poslední dvě trička fanklubu. Jsou dámská ve velikosti M za sníženou cenu 199 Kč. Další velikosti (pánské i dámské) se aktuálně vyrábějí a do PragoFFestu by měly být k mání.

Opět jsme si připomněli ,,zapomenutou skladbu“. Už je to více než rok, co Lindsey spolupracovala s Kuha´o Casem na songu Oh Come, Emmanuel. Ač je tento havajský mladík nevidomý, tak mu talent rozhodně nechybí. A vy si tuto příjemnou skladbu můžete připomenout s námi:

Ti z Vás, kteří se zapojili do projektu OMAZE netrpělivě čekali, jestli se na ně dostane se dnem stráveným s Lindsey. A samozřejmě, kdo sledujete své maily a zapojil se, tak ví, že vítězem se stal Parker W. z Kalifornie, ke kterému letí naše velká gratulace… a možná i tak trochu závist 🙂 .

Lindsey také napsala, že zpěvačka Megan Nicole, se kterou spolupracovala na coveru k písničce Starships od Nicky Minaj, se k ní připojí asi na pěti koncertech v Kalifornii. Lístky jsou k mání ZDE.

A nakonec si dáme dva náhodné  fanarty 🙂

Mějte se krásně a u dalšího shrnutí se ,,uvidíme“ opět za týden 🙂 .

*Moi