Co se stalo v minulém týdnu? 49/2014

Máme tady konec týdne a to znamená, že je čas na náš další článek ,,Co se stalo v minulém týdnu?“. Tentokrát se podíváme na dny mezi 30. listopadem a 6. prosincem. Věřte, že se toho událo opravdu hodně. Přejeme příjemné čtení 🙂 .

Na webu jetpunk jsme si pro Vás připravili malý test o Lindsey, který si můžete zkusit udělat ZDE. Odpověď na každou otázku vpisujte do řádku nad tabulkou. Jakmile vaše odpověď přesně sedí s nějakou v tabulce, automaticky se sama doplní. Ale pozor, máte na to pouze 4 minuty 🙂 .

Pokud si před Vánocemi objednáváte nějaký ten oficiální Lindsey merch, do neděle máte možnost získat dárek navíc. Pokud si objednáte suvenýry v hodnotě nad 50 dolarů, tak získáte navíc Lindsey tašku. Pokud si objednáváte cokoliv v jakékoliv hodnotě, dostanete navíc přívěšek na klíče 🙂 .

Jako obvykle vyšly další díly našich seriálů Víte, že…, Stevovo album z Prahy a připomenutí ,,zapomenutého“ songu. Tentokrát jsme sdíleli spolupráci s dvojicí Tyler Ward a Chester See. Jedná se o akustický cover k songu Daylight od Maroon 5.

Také vyšlo nové LindseyTime video, kde nám Lindsey připomíná možnost přispět charitativní organizaci (RED) a zároveň se tím zúčastnit soutěže o možnost cestovat do LA a být jeden den právě s Lindsey. Soutěž probíhá přes omaze.com .

3. prosince před 22. hodinou vystoupila Lindsey živě na youtube, kde zahrála několik svých skladeb, o kterých i něco málo řekla a zodpověděla pár otázek od fanoušků. Na záznam se můžete podívat nyní:

ZDE najdete i fotky z tohoto vystoupení 🙂 .

Pokud se to zdá být málo, 5. prosince zahrála Lindsey na youtube opět naživo. Tentokrát live stream začínal asi v 17:30 a na jeho záznam se můžete podívat taktéž. Bohužel se hned ze začátku objevily nějaké technické potíže a tak se začalo hrát beze zvuku 😀 . Od 3 minut a 10 sekund to však spravili a vše pak jelo bez problému.

V tento den také v Las Vegas prohběhlo předávání cen The Game Awards 2014. Hlavní cenu získal nový Dragon Age: Inquisition.  V rámci show vystoupila jako host také Lindsey, která zahrála, samozřejmě, svůj nový cover k Dragon Age.

Náš fanklub se stal partnerem věrnostního programu portálu aukro.cz . Pokud jste součástí věrnostního programu na aukru, tak dostáváte nejen klasické body za aukci, ale i extra body od nás jakožto partnera programu. Aktuálně jsou v naší nabídce pouze poslední dvě dámská fanklubová trika velikosti M, ale další předměty se pro Vás již připravují (další alba, trička i nové buttony). Kromě triček v našich aukcích aktuálně naleznete třeba podepsané kartičky českých tenisových reprezentantek Lucie Šafářové, Andrey Hlaváčkové, Lucie Hradecké, Karolíny Plíškové a kapitána Petra Pály. Na všechno naše zboží se můžete podívat ZDE.

Také bychom Vám rádi připomněli, že můžete pomoci Klinice detskej hematológie a onkológie Bratislava, kde je v tuto chvíli hospitalizováno 14 dětí od 10 měsíců do 7 let a 8 dětí 9-18 let. Jak? O tom Vás informuje tento článek 🙂 .

Stále můžete hlasovat pro Lindsey a její skladbu Roundtable Rival v hitparádě http://www.ujdeto.cz/ . Bohužel nám klesla z 1. místa až na 5./6. 🙁 Dostaneme ji opět výš?

A nakonec, protože je prosinec a Vánoce se blíží, nesmíme zapomenout na náš Vánoční sraz fanklubu v Praze, který se uskuteční 20.12. v 16:00  🙂 . Více informací naleznete ZDE. Doufáme, že přijdete v hojném počtu 🙂 .

Na další shrnutí týdne se můžete těšit opět za týden. 

*Moi