Vánoční dobrý skutek pro Lindsey 2014

Na základě našich zkušeností v minulém roce s uskutečněním dobrého skutku pro DD Dolní Počernice, jsme se rozhodli, že i tento rok před Vánoci náš fanclub vykoná dobrý skutek. Opět pomůžeme dětem, tentokrát to však bude na Slovensku.

Konkrétně jsme se rozhodli pomoci Klinice detskej hematológie a onkológie Bratislava, kde je v tuto chvíli hospitalizováno 14 dětí od 10 měsíců do 7 let a 8 dětí 9-18 let (počty se můžou přímo o svátcích lišit).

Bližší informace o klinice můžete najít zde:

http://www.fmed.uniba.sk/index.php?id=2171

http://www.dfnsp.sk/2013/index.php/kliniky-a-oddelenia/kliniky/klinika-detskej-hematologie-a-onkologie

O co konkrétně jde?

Jako fanklub chceme udržet Lindseyina “ducha Vánoc” a chceme uskutečnit dobrý skutek.. pomocí fanoušků i našich sil se složíme na Vánoční dárky a dobroty pro děti, které nemohou být na Vánoce doma. Dary chceme věnovat klinice dětské hematologie a onkologie v Bratislavě. Naším cílem je, abychom mohli obdarovat každého mladého pacienta alespoň jedním dárkem, budeme jich tedy potřebovat cca 22. Vzhledem k tomu, že předání proběhne před štědrým dnem, potřebujeme, abyste věcné dary poslali/předali tak, aby přišly do 19.12.2014 (po tomto datumu už nemůžeme zaručit, že dárky vezmeme s sebou, adresy a detaily níže, prosíme také o posílání doporučeně tak, aby se zásilky neztrácely). Finanční dary můžete posílat až do 23.12.2014.

Co dětské oddělení potřebuje?

Z věcných darů doporučujeme hračky (stavebnice, puzzle, lego, hry, autíčka, panenky, plyšáci), pro starší pak například knihy, encyklopedie, hry, případně sladkosti (jakýkoliv druh, na Vánoce se hodí třeba cukroví nebo vánoční kolekce) nebo ovoce.

Je potřeba, aby všechny věci, vč. těch nepotravinového charakteru, byly nové.

Kam věci posílat/předat?

Jste-li z České republiky:

Posílejte věcné dary na adresu Petr Brdičko, Dětská 360/3, Milovice, 28924 či můžete po domluvě předat věci osobně v Praze.

Peníze pro ČR: 2100429284/2010 (Fio), variabilní symbol 122014

Pokud si přejete být uvedeni jako dárci na webu, uveďte prosím svoje jméno do poznámky pro příjemce.

Jste-li ze Slovenska:

Pokud posíláte věcné dary ze Slovenska, napište nám na náš mail fanclub@lindseystirling.cz a my Vám adresu pošleme. 🙂 Stejně tak je možné osobní předání v Bratislavě.

Peníze pro SR: IBAN – CZ8520100000002100429284, BIC kod/SWIFT – FIOBCZPPXXX, variabilní symbol 122014

Pokud si přejete být uvedeni jako dárci na webu, uveďte prosím svoje jméno do poznámky pro příjemce.

Kontakty

Pokud máte k akci dotazy (například co lze darovat) nebo si nejste něčím jisti, neváhejte nás kontaktovat!

Organizátor

FB stránky fanclubu: https://www.facebook.com/LindseyStirlingCzechoslovakia

Kontakt na fanclub: fanclub@lindseystirling.cz

Jak probíhala akce minulý rok?

Zajímavá Vás jak probíhala akce „dobrý skutek pro Lindsey“ minulý rok v Dětském domě Dolní Počernice? Pak se podívejte na reportáž z minulé akce 🙂 Případně na video, kde nás Lindsey zmínila v souvislosti s Inova Violin Contest.