Co se stalo v minulém týdnu? 51/2014

Ani tento týden jsme nezapomněli na shrnutí toho, co se v posledních dnech událo. Přejeme hezké čtení 🙂

Začneme vyhlášením soutěže, která spočívala v tom napsat co nejvtipnější komentář, co asi Lindsey na fotce říká 🙂 . Zúčastnilo se vás téměř 50, a tak bylo opravdu těžké vybrat jednoho vítěze. Výhercem se nakonec stal Denis Kawashi Vícha. K němu letí cereálie Cereal Fit od Bona Vita a Lion, Cheerios, Nesquik a Corn Flakes od Nestlé. Také mu ale patří gratulace i velké dík za to, že se rozhodl větší část své výhry věnovat na náš projekt, kde sbíráme dárky pro děti na Klinice dětské onkologie a hematologie v Bratislavě! Fotografii i s jeho komentářem si můžete prohlédnout právě teď:

soutěž2

Když už jsme zmínili projekt Vánoční dobrý skutek pro Lindsey 2014, připomene vám, že stále ještě můžete přispívat, a to už jen finančně, neboť věcné dary už by nestačily do zítřka přijít 🙂 . Více informací naleznete v TOMTO článku.

Evropský fanklub vyzývá fanoušky, aby natočili krátké video, ve kterém přejí Lindsey krásné Vánoce 🙂 .Můžete se zúčastnit i vy, ale pospěšte si, uzavírka je 22. prosince. Více informací naleznete ZDE.  E-mail je lindseystirlingeurope@gmail.com.

Sdíleli jsme na naší facebookové zdi článek o pražském koncertu, který si můžete přečíst  ZDE a fanouškovské video s osobními zážitky z VIP setkání, taktéž z koncertu v Praze,  na které se můžete podívat níže.

Jako vždy vyšly další díly našeho seriálu Víte, že…., které si můžete prohlédnout ZDE nebo další fotografie z Prahy, které si pro změnu můžete prohlédnout TADY. Také jsme nezapomněli zveřejňovat fotografie ze Stevova alba a ,,zapomenuté“ skladby od Lindsey.

Rádi bychom znovu připomněli, že na našem aukru jsou stále k dispozici dvě dámská fanklubová trika velikosti M. Navíc jsme je vánočně zlevnili z 249 na 199 Kč 🙂 . Na naši nabídku se můžete podívat ZDE

Jak by to vypadalo, kdyby na Lindseyině koncertu tancovali i ostatní členové jejího týmu? Podívejte se na nové LindseyTime video a ohodnoťte, kdo je nejlepší 🙂

Český rozhlas Regina zahraje ve čtvrtek 25.12.2014 skladby od naší milované Lindsey.  Její část začíná ve 21:30, takže pokud nebudete mít co dělat, nalaďte si Reginu a poslouchejte s námi.  V Praze ji naladíte na frekvenci 92.6 FM (je to regionální stanice), je ale také k dispozici na internetu. Více si o tom můžete přečíst v našem článku http://www.lindseystirling.cz/lindsey-stirling-na-cro-regina/ .

Vánoce na Regině - Foto: Eva Dvořáková

 

20.10. se pak v pražské restauraci V Cípu (Michalská 25) uskutečnil dlouho očekávaný vánoční sraz našeho fanklubu. Sešlo se nás na místě okolo 25 lidí, což kromě after party znamená, že se jednalo o největší sraz vůbec. Spousta lidí poznala nové přátele, pobavila se, pojedla, popila a to byl hlavní cíl tohoto srazu. Zároveň jsme pro Lindsey a Jenny přichystali malé vánoční překvapení v podobě fotografie s přáním k Vánocům. Stejně tak jsme natočili i pár vstupů pro Zpátky do Lindseyiny minulosti speciál, který pro Vás chystáme na Silvestra. Zde pro Vás máme ochutnávkové fotografie, zbytek najdete u nás na facebooku dnes večer 🙂

DSC_3441

DSC_3442

Nakonec se podíváme rovnou na dva moc hezké fanarty 🙂 . Ten první, vánoční, vytvořila naše fanynka Katy Sobolová, druhý se pak týká skladby Take flight.

Fotka: Katy Sabolová nám poslala svůj vánoční fanart a my se o něj právě teď dělíme i s vámi :) Máte nějaké své fanarty? Pošlete nám je do zpráv, rádi je uveřejníme :) PetrBFotka: Na dobrou noc jeden moc pěkný fan art :) j@

 

Na další shrnutí týdne se opět těšte za týden 🙂

*Moi & PetrB