Co se stalo v minulém týdnu? 9/2015

Týden je za námi a my pro vás máme další díl našeho seriálu Co se stalo v minulém týdnu? 🙂 A jak Petr minule napsal, tak to je – dnes je řada opět na mně 😀 . Tak se do toho dáme. Přeji příjemné čtení 🙂 .

Lindsey opět na chvíli zavítala na naši facebookovou stránku a něco málo okomentovala (pro lepší viditelnost je lepší na obrázek kliknnout) 🙂 .

Jedná se o komentář k příspěvku, který upozorňuje na koncert v Bratislavě

Jedná se o komentář k příspěvku, který upozorňuje na koncert v Bratislavě

A o komentář pod obrázek, který se váže k Tématu měsíce, kde  je Lindsey v oblečku Pikachua :)

A o komentář pod obrázkem, který se váže k Tématu měsíce, kde je Lindsey v oblečku Pikachua 🙂

ZDE se můžete podívat na fotografie ze srazu v Hradci Králové. Autorkou většiny je nová externí fotografka fanklubu Markéta Šádková. 3 fotky pořídil Martin Tůma a autorem jedné je Martin Kantor 🙂 .

Nově se náš fanklub dostává také na Instagram. Spravovat jej bude naše nová adminka Kristýna 🙂 . Takže pokud zde máte účet a také zájem, určitě nás nezapomeňte sledovat 🙂 .

fgzuio

 

Zůstalo nám několik odznaků/buttonů s motivem pražského koncertu a už jsme dlouho neměli menší soutěž. Proto jsme se rozhodli nějakou uspořádat. Za úkol jste měli do sobotního poledne napsat do komentářů pod fotku, co si tak můžou myslet jak Lindsey, tak její fotopartner. Spolu s adminy pak vybereme 3 nejlepší a každý z nich poté dostane jeden zmíněný koncertní button 🙂 .

Lindsey je nyní v Dubaji, odkud přidala na své sociální sítě několik fotografií 🙂 .

dfghuio

S Christinou Perri – na coveru k jejímu songu A Thousand Years spolupracovala Lindsey s Aimée Proal a Kurtem Schneiderem

 

ghjko

Se Stingem 🙂

Na webu se na chvíli objevila informace, že by Lindsey měla 11.7. vystoupit také v Praze ve Žlutých lázních. Info o Praze i Bratislavě na webu zase aktuálně není a my děláme vše, co je v lidských silách, abychom zjistili, jaká je situace. Pokud se ale povede koncert v obou našich hlavních městech, byla by to určitě pecka. Co myslíte? 🙂

 

Už je to téměř rok, co Lindsey získala v Berlíně ocenění Echo Award v kategorii Crossover. No a náš nový externí kolega Jakub vyčmuchal, že na stejné ocenění ve stejné kategorii je Lindsey nominována i letos 🙂 .

A v pátek jsme si připomněli cover k You Don´t Know Her Like I Do od Brantley Gilberta, na kterém Lindsey spolupracovala s Artiem Hemphillem. Ačkoliv Lindsey nebyla nikdy velkou fanynkou country, tak se spolupráci na country skladbách nevyhýbala. A tento song je toho důkazem 🙂 .

Na další shrnutí se těšíme opět za týden 🙂 

*Moi