Koncert Bratislava 2015

DŮLEŽITÉ: Podle vyjádření pořadatelské agentury ORE POLE z 11.5.2015 bude DATUM KONÁNÍ KONCERTU ZMĚNĚNO. Bližší informace uveřejníme v tomto článku jakmile budou k dispozici. Celé vyjádření agentury ORE POLE níže.

Lindsey sa rozhodla uprednostniť inú (a ako nám bolo povedané- nekoncertnú) ponuku. máme ale prísľub, že koncert v bratislave sa uskutoční, náhradný termín oznámime čoskoro. tu oficiálne oznamko:
Koncert americkej hustlistky Lindsey Stirling, ktorý sa mal pôvodne uskutočniť 6. júla v bratislavskej Inchebe, je z dôvodu zmeny harmonogramu na strane interpreta preložený. Vlastníci lístkov, ktorým nebude vyhovovať nový termín alebo sa im naň nechce čakať, môžu vstupenky vrátiť a neskôr si ich prípadne kúpiť znova. O novom termíne budeme informovať v čo najkratšom možnom čase.

DŮLEŽITÉ: Upozorňujeme, že vzhledem k odložení koncertu nemusí být informace v tomto článku níže v tuto chvíli aktuální. Jakmile budou známy nové informace o místě, času a podmínkách konání, bude tento článek aktualizován. Děkujeme za pochopení.

Podobně jako minulý rok u koncertu v Praze, vám nyní přinášíme základní přehled a informace o Lindseyině koncertu v Bratislavě. Prosím berte na vědomí, že některé informace níže se mohou ještě změnit.

Základní informace o koncertu (kdy, kde)

Koncert Lindsey Stirling se uskuteční v Bratislavě, a to 6.7.2015 od 19:00 v Incheba Open Air. Podle informací na webu Incheby je kapacita místa až 15 tisíc lidí (nicméně toto nemusí odpovídat kapacitě koncertu).

Kde, odkdy a za kolik  se dají koupit lístky a jaké mám možnosti?

Klasické lístky jsou v prodeji již od 20.2.2015 na webu TicketPortal.sk. Pro české fanoušky jsme vydali neoficiální návod jak lístky pořídit i do ČR přes internet. Návod zde.

Cena lístků na ticketportal začíná na 25€ (200ks, již vyprodané), dále pak 30€ (300ks, již vyprodáno) a zbytek bude v prodeji za 35€, případně 40€.

Odkaz na zakoupení lístků naleznete také na lindseystirling.com/tour.

Bude VIP, pokud ano, jaké jsou podmínky? Kde VIP koupit?

VIP zatím není potvrzeno! Obecně předpokládáme, že bude, nicméně probíhají stále jednání mezi organizátory a Lindseyiným managementem.

Následující text je zatím proto pouze informativní a může dojít ke změnám: Pokud VIP bude, pak opět půjde o vip UPGRADE tzn. samotný VIP nepostačí a bude nutné koupit i lístek jako takový. V prodeji VIP došlo také oproti roku 2014 ke dvěma změnám. VIP upgrade se v tuto chvíli neprodává přes TurnUpGroup web, ale přes platformu Crowdsurge na stránce lindseystirling.com/tour. Druhou změnou pak je fakt, že není k dispozici upgrade typu „zvuková zkouška“ (zřejmě kvůli nízkému zájmu během poslední tour). VIP by mělo být možné opět bez problému zakoupit jak ze SR, tak ČR prostřednictvím platby kartou, kterou podporuje platbu přes internet resp. MO/TO platby.

Předpokládaná cena VIP upgrade (bez lístku) je 125€ (cca 3450 Kč).

Pokud jste na VIP s Lindsey ještě nebyli a zvažujete zakoupení tohoto upgrade, pak doporučujeme náš starší článek VIP, vše co jste chtěli vědět.

NOVÉ: Bude na VIP Meet & Greet tlumočník?

Pokud se VIP v Bratislavě uskuteční, náš fanclub se pokusí, podobně jako tomu bývá v Praze, zajistit tlumočníka, který by pomohl všem, kteří si nejsou jistí se svojí angličtinou. Potvrdit to zatím však nemůžu, a to i vzhledem k tomu, že není potvrzeno ani samotné VIP Meet & Greet.

Jaký bude koncert oproti koncertu v Praze 2014?

Koncert v Bratislavě bude oproti koncertu v Praze nejspíše trochu odlišný. V tuto chvíli ještě nejsou známy všechny podrobnosti, informace níže berte proto prosím s rezervou. Některé body jsou spíše „dedukce“, nejde tedy o 100% potvrzená fakta.

  1. Koncert není součástí klasické tour, pravděpodobně tedy nepůjde o 100% kopii koncertu v Praze (nevíme zde budou součástí týmu i tanečníci, naopak se mohou objevit nové kostýmy či skladby)
  2. Setlist bude zřejmě také mírně odlišný od pražského koncertu, v setlistu nicméně budou skladby jak z alba Shatter Me, tak z prvního alba Lindsey Stirling
  3. Koncert by se měl odehrát venku

Bude after-party fanclubu či jiná podobná akce?

Určitě se pokusíme něco zorganizovat. Pokud se akce uskuteční, nejspíše půjde o „warm up party“ tzn. akce bude před koncertem, nikoliv po koncertu. Nicméně v tuto chvíli nejsme schopní poskytnout bližší informace.

Kdo bude předskokan?

V tuto chvíli nevíme zda bude předskokan a pokud ano, kdo jím bude.

Jak je to s focením

Pokud máte Meet & Greet (VIP), pak se můžete s Lindsey vyfotit. Je možné se vyfotit i s dalšími členy týmu. Kreativitě se meze nekladou, pokud to bude v rámci slušnosti. Lindsey obvykle vyjde vstříc. Na focení je třeba si přinést vlastní fotoaparát!!! V minulých letech nebylo povoleno si přinést zrcadlovku, ale pouze kompakty. Nikdy se to ale moc nekontrolovalo.

Jak dlouho trvá koncert

Samotný koncert cca 90 minut (nicméně počítejte ještě s časem pro předskokana a čas na režii kolem). Zejména čeští fanoušci, případně fanoušci z východu Slovenska by tak měli počítat s tím, že možná budou potřebovat ubytování v Bratislavě.