Co se stalo v minulém týdnu? Cvičení, pozvánka do kina a nový videoklip

Máme tady další souhrn toho nejdůležitějšího, co se v uplynulých dnech stalo. Protože až na výjimky probíhá celkem slušná okurková sezona, dáváme dohromady souhrn toho TOP zase až po 14 dnech. Věřte mi, rádi bychom psali o pořádných novinkách každý týden, pokud se ale nedějí, nemůžeme s tím sami nic moc udělat 🙂 Snad to s postupujícím rokem bude lepší a lepší. Teď se jdeme podívat na ty poslední dva týdny.

Lindsey se objevila na kanále blogilates a v rámci určité formy challenge si s Cassey Ho zacvičila. Pokud chcete vidět naši oblíbenkyni v pro ni neobvyklém videu, mrkněte tady:

S fanklubem jsme se pustili do zajímavé věci. Aktuálně pracujeme na tom, abychom vám v jednom z pražských multikin mohli promítnout Lindseyin film Brave Enough. Pokud akce bude úspěšná, dost možná ji zopakujeme i v dalších městech. Zatím nám můžete odpovědět v naší anketě:

Chvíli po naší „kinovýzvě“ přišla Lindsey s asi největší novinkou uplynulých dvou týdnů Vydala totiž nový videoklip, který je coverem na hudbu z Kingdom Hearts. Jak se Vám líbí?

Zbytek našeho souhrnu už obstará klasický přehled fotografií a fanartů 🙂 Mějte se fajn a zase brzy ahoj. PetrB