Co se stalo v minulém týdnu? Pozvánka do kina, genderové vyvážení a slevy na mikiny

Vážení přátelé, jsme tady zase se souhrnem toho nejdůležitějšího, co se ve světě Lindsey a fanklubu stalo v uplynulých dnech. Protože toho opravdu stale není mnoho, jsme tu opět po 14 dnech 🙂 Jdeme na to.

Mimořádně začneme informací o našem fanklubu – povedlo se nám po velkých útrapách a velké práci domluvit promítání Lindseyina filmu Brave Enough s českými titulky v pražském multikině Premiere Cinemas. Jedná se o jedinělé promítání a tak určitě neváhejte se zakoupením vstupenek, které stojí 145 Kč. Rádi bychom tímto poděkovali samotné Lindsey, která nám promítání povolila. Pokud jde o cenu vstupného, jako fanklub z peněz nebudeme mít nic – většina sumy jde na pronájem sálu, další část pokryje cenu autorských poplatků, jiná zase služby prodejce GoOut.  A pokud by nám přeci jen mělo něco zbýt, věnujeme to buď dětskému domovu v Dolních Počernicích či útulku v Hynčicích ve Slezsku, se kterými jsme v minulosti spolupracovali. Vstupenky na letní promítání najdete na tomto odkazu:

https://goout.net/cs/listky/lindsey-stirling-brave-enough/jibe/ 

Lindsey se take ve spojitosti s cenami Grammy pustila do boje s genderovým vyvážením v hudebním průmyslu 🙂 Jak se na tuhle tématiku tváříte vy?

Zároveň nabídla fanouškům své mikiny s 50 % slevou. Můžete využít také 😉

Víc důležitějšího se opravdu nestalo, i když bychom rádi informovali trochu vice 🙂 Tak jako tak tu pro Vás na závěr, jako vždy, máme soubor obrázků a fanartů. Vy se zatím mějte pěkně a koukejte dorazit na Lindseyin film 😉 Těšíme se na Vás. PetrB