Interaktivní průvodce koncertem v Praze 2015

Náš fanklub vám přináší exkluzivního interaktivního průvodce koncertem Lindsey Stirling, který se uskuteční již zítra v Praze ve Žlutých lázních! Průvodce je k dispozici zdarma a bez instalace. Kompatibilní je se všemi chytrými telefony, tablety a přistupovat na něj můžete i z PC. Pro ty z vás, kteří nedisponují mobilním internetem, máme k dispozici také plnohodnotnou offline verzi, kterou si můžete stáhnout do svého zařízení. Instrukce, jak na offline verzi, najdete na konci tohoto článku.

Spustit aplikaci

Co v aplikaci najdete?

Aplikace je opravdu nadupaná. Máme pro vás informace o koncertu včetně veškerých pokynů a map, jak se na koncert dostat. Dále v aplikaci najdete kompletní set-list včetně osobních komentářů Lindsey (v češtině samozřejmě) k jednotlivým skladbám. Kromě toho jsme pro vás přeložili a sumarizovali vše, co Lindsey bude říkat v tzv. intermissions neboli přestávkách mezi songy. V aplikaci dále najdete informace o našem fanklubu, informace k after-party, která začíná ihned po koncertu (například jak se na after-party dostat ze Žlutých lázní). A v neposlední řadě aplikace obsahuje krátké bio o každém z Lindseyiny party, který je na jejím aktuálním turné.

Jako bonus pak aplikace obsahuje pokyny pro fanoušky, jak u jednotlivých songů co nejlépe fandit a funkci, která z vašeho mobilu vyrobí oranžové světlo, abyste s ním mohli při vhodné příležitosti mávat a vytvořit tak vhodnou atmosféru 🙂

Vyloučení odpovědnosti: Upozorňujeme uživatele aplikace, že veškeré v aplikaci uvedené informace jsou poskytovány bez jakékoliv záruky. Informace nemusí být úplné, pravdivé či může dojít ke změnám! Tato aplikace je nekomerční a je poskytována v dobré víře. Tato aplikace byla vyrobena fanoušky a nejedná se o oficiální součást pořádání koncertu! V případě dotazů ke koncertu se prosím obracejte přímo na pořadatele! Děkujeme za pochopení.

Jak přistupovat do aplikace přes mobil či tablet?

Máte-li mobilní internet (EDGE, HSPDA či LTE), jednoduše v mobilu ve svém internetovém prohlížeči zadejte tuto URL:

app.lindseystirling.cz

Adresu si doporučujeme uložit do záložek nebo do poznámek ve vašem zařízení. Aplikace je FUP friendly (stažení všech dat zabere pouze 750 KB).

Jak přistupovat do aplikace v režimu OFF-LINE?

Nemáte mobilní internet nebo je váš internet pomalý nebo se bojíte, že nebude na koncertu signál, ale máte chytrý mobil nebo tablet? Nevadí. Naše aplikace funguje i off-line. Postup stažení vysvětlíme krok za krokem níže. Pro ty z vás, kteří s mobily umíte zacházet, pak jen krátký návod:

  1. Stáhněte si off-line verzi aplikace do mobilu z této URL: http://app.lindseystirling.cz/prague2015/offline/
  2. Ve svém mobilu najděte stažený soubor (lindseystirling-app.html) a spusťte jej v mobilním internetovém prohlížeči (např. Google Chrome, Firefox nebo Opera)
  3. Hotovo 🙂

Stáhnout off-line verzi

Kompletní návod:

  1. Máte-li na svém mobilu doma WiFi, zapněte si na mobilu WiFi, v mobilním innternetovém browseru běžte na tuto URL: http://app.lindseystirling.cz/prague2015/offline/
  2. Stáhněte soubor lindseystirling-app.html do svého mobilu
  3. Na svém mobilu běžte do „průzkumníka souborů“ (obvykle se jmenuje „Moje soubory“), najděte stažený soubor lindseystirling-app.html (obvykle ve složce Download) a spusťte jej kliknutím. Váš mobil by se měl zeptat na aplikaci, ve které jej chcete spustit. Vyberte mobilní internetový browser (například Google Chrome, Firefox nebo Opera). Pokud browser nemáte, stáhněte si jej z AppStoru/Google Play/Windows Store.

Pokud doma nemáte wi-fi, pak postupujte stejným způsobem jako výše, ale soubor lindseystirling-app.html si stáhněte nejdříve do svého PC, a pak tento soubor přes kabel nebo přes bluetooth přeneste do svého mobilu.

Známé problémy:

Problém: Mám Chrome/Firefox/Operu, ale po stažení a otevření souboru lindseystirling-app.html se mi nenabídne ani jeden z těchto prohlížečů.

  • Řešení: Neotevírejte lindseystirling-app.html ihned po stažení. Nejdříve soubor stáhněte, pak ukončete správce stahování nebo prohlížeč, běžte do menu mobilu, najděte průzkumníka souborů (obvykle se jmenuje Moje soubory), v něm najděte  lindseystirling-app.html soubor (obvykle složka Download), a teprve pak jej z průzkumníka otevřete.

Problém: Otevřel se úvodní obrázek s Lindsey, ale pak se nic neděje

  • Řešení: Zkuste jiný prohlížeč. Doporučujeme Chrome, Firefox nebo Operu. Případně aktualizujte na nejnovější verze. Nativní prohlížeče některých operačních systémů jako je Android HTML viewer neumí javascript, a proto aplikace nebude fungovat správně.

Problém: Aplikace se spustila, ale vidím jen část okna, zbytek je skrytý

  • Řešení: Odzoomujte okno (na dotykovém displeji obvykle tažením dvou prstů od sebe)

Problém: Online verze aplikace nejde načíst

  • Řešení: Je možné, že je server přetížen nebo nemáte signál. Zkuste to za chvíli.

Máte-li jiný problém nebo otázky, pište do tohoto článku do komentářů. Děkujeme.