ULTIMÁTNÍ PRŮVODCE KONCERTEM PRAHA 2015

Pražský koncert Lindsey v letošním roce je už skoro tu, a tak pro vás máme kompletní shrnutí všech informací a programu. Pokud jste za poslední týdny něco minuli, nezoufejte, právě v tomto článku najdete vše, co pro zítřejší koncert potřebujete 🙂

ZÁKLADNÍ INFORMACE
16:30-17:00 – VIP Check-in
17:00 – VIP Meet & Greet + zvuková zkouška
18:00 – Otevřen vstup pro veřejnost
19:00 – Začátek koncertu
22:00 – Plánovaný začátek afterparty (obecně ihned po konci koncertu)
Klíčová slova:
Kde a jak koupit lístek?VIP doprava, ubytování, strava Prahaafterparty – mobilní aplikace

1. Základní informace o koncertu

Pokud byste se rádi dozvěděli bližší informace o tom, kde a jak bude koncert probíhat, pomůže vám v tom náš článek Koncert v Praze 2015. Uvnitř naleznete také informace o ceně lístků a možnostech jejich zakoupení. Rozepsali jsme tam pro Vás také rozdíly mezi VIP upgradem a základním lístkem. V článku jsou pak i další užitečné informace.

Před začátkem koncertu (a to jak pro VIP návštěvníky, tak návštěvníky s běžným lístkem) budou před vchodem do Žlutých lázní na místě naši administrátoři v bílém (případně černém) tričku se jménem našeho fanklubu a nápisem Lindsey TEAM. Administrátoři budou k dispozici také v průběhu koncertu a během after party. Jsme připraveni vám pomoci nebo zodpovědět vaše dotazy. Nicméně nejsme organizátoři koncertu (organizujeme pouze afterparty), takže v případě oficiálních dotazů nebo vážné situace se prosím obracejte přímo na organizátory.

2. Jak se na koncert dostat a kde se případně ubytovat

Jste-li mimopražští, určitě doporučujeme náš článek o dopravě a ubytování na koncert, kde naleznete nejen základní informace o dopravě, ale i kontakty na hotely v blízkosti místa koncertu a restaurace a hospody. Pokud vám například z finančních důvodů nabídka nevyhovuje, můžete zkusit také oslovit ostatní fanoušky prostřednictvím naší fanpage v komentářích. Zejména ohledně dopravy je řada nabídek a možná tak najdete i nové přátele 🙂

3. Doplňující informace pro VIP

Máte-li VIP upgrade:
1) Dostavte se nejpozději v 17:00 před vchod do Žlutých lázní
2) Podle jmeného seznamu dostanete po prokázání totožnosti VIP laminát a budete vpuštěni dovnitř
POZOR: Pokud máte „papírovou“ vstupenku, je nutné jí mít s sebou a ukázat jí, pokud máte elektronickou z Crowdsurge), pak si vemte potvrzení o objednávce (jak VIP, tak vstupenky)
3) Vezměte si s sebou příruční fotoaparát, obecně DSLR nejsou povoleny (nicméně můžete to risknout, na koncertech lidi s DSLR bývají), při setkání s Lindsey vás vyfotí

Kromě toho pár doporučení:
4) Během fronty na VIP setkání s Lindsey bude „po cestě“ stánek s merchandise, můžete si tak zakoupit merch. Podle našich znalostí bývá merch. prodej v národní měně (CZK).
5) Na místě budou i naši administrátoři, jak pro VIP, tak návštěvníkům s běžným lístkem jsem připraveni pomoc

Chcete vědět jak probíhá VIP a Meet & Greet? Přečtěte si Vše, co jste chtěli vědět o VIP v článku, který popisuje moje setkání jako VIP s Lindsey v Paříži.

4. After-party

I když je koncert a setkání s Lindsey hlavní událostí dne, zábava tím určitě nekončí. Přijďte se pobavit a seznámit s ostatními fanoušky Lindsey na afterparty, kterou organizuje náš fanklub. Vstup je zdarma, na party bude k dispozici i fanouškovský speciální merchandising, více informací najdete v článku o afterparty.

5. Interaktivní průvodce

Letošní rok nově náš fanklub vytvořil interaktivní mobilní aplikaci pro fanoušky, která poskytuje rozsáhlé a exkluzivní informace o průběhu koncertu, významu jednotlivých songů, české překlady intermission, informace o účinkujících a řadu dalších speciálních funkcí. Aplikace je k dispozici online i v offline verzi. Kompatibilní je se všemi běžnými mobily, tablety a PC. A je zdarma. Více informací najdete v článku o naší aplikaci.

app-promo-min

6. Co dalšího Vás čeká

Kromě všeho výše zmíněného bude náš fanklub předávat Lindsey speciální dárek. Předání proběhne v rámci VIP bloku. Pro účastníky VIP máme pak připravené ještě jedno překvapení, do kterého chceme zapojit všechny, kteří na VIP budou a samozřejmě Lindsey 🙂

Pro všechny účastníky koncertu je pak připraveno skvělé počasí 😀. Alespoň podle předpovědi nás čeká příjemných 28°C s protrhanou oblohou.

7. Něco tu chybí, máte další dotazy?

Věřím, že informace v tomto a navazujících článcích pokrývají většinu dotazů, které by vás mohly zajímat. Nicméně pokud jsme něco vynechali nebo máte nějaký konkrétní dotaz, neváhejte nás kontaktovat na našem emailu fanclub@lindseystirling.cz nebo prostřednictvím zpráv na naší FB page, twitteru nebo v naší fandovské skupině na FB.