Jose Alberto García Servin z Mexika: Příbuzný mi říkal, že v ČR jsou krásné ženy

Samozřejmě neztrácíme čas a snažíme se udržet linii v rozhovorech s administrátory a dnes je na řadě Jose Alberto García Servin z mexického fanklubu. 🙂

Stejně jako všichni ostatní, můžeš nám o sobě něco málo povědět?

Jmenuji se Jose Alberto García Servin, pracuji v autosalonu a působím v herecké agentuře, mám titul ze studia počítačových systémů a jsem také vystudovaný strojní technik.

Mezi námi a tvým fanklubem se nedávno strhl „boj“ na WeDemand. Jak důležité pro Vás bylo vyhrát tuto anketu?

Ano, na ten souboj mezi našemi zeměmi si pamatuji. No, byli jsme malý moment na prvním místě, chvíli tam ze začátku bylo i Chile a Brazílie, pamatuji si moment, kdy na vrchu bylo i Rusko, ale bylo po chvíli jasné, že Rusové podváděli a nakonec vyhrála poctivost. V každém případě si myslím, že jsme si koncert zasloužili a doufám, že naši přátelé v Jižní Americe zažijí stejné vzrušení, jako teď zažíváme my.

Jak jsi se poprvé dozvěděl o Lindsey?

Hledal jsem na YouTube nějaké video se středověkou tématikou. Nakonec jsem narazil na video s dívkou s krásným obličejem a klik jsem na něj. Byla to skladba River Flows in You. Musím se přiznat, že mě to malinko dohnalo k slzám. Od té doby jsem věděl, že jsem se zamiloval a byl jsem jí fascinován. Od té chvíle jsem o ní hledal více informací, sledoval jsem víc a víc videí a také jsem našel první mezinárodní fanklub Lindsey Stirling. A byl jsem také velmi poctěn, že i Lindsey si mé práce všimla (http://youtu.be/SRLjP3UcS4E).

Jak dlouho Lindsey znáš?

Myslím, že už to brzy budou 3 roky.

Jaký je tvůj Lindseyin nejoblíbenější hit a proč?

Zcela určitě je to Electric Daisy Violin – je to velice originální video, Lindsey tam tancuje, zbožňuji prostředí toho videoklipu a velká spousta dalších věcí prostě dělá tuto skladbu mou nejoblíbenější.

Co máš na Lindsey nejraději?

Její charisma, lidskost, pokoru, smysl pro humor, její krásu a roztomilost, které nikdo neodolá, ale hlavně na ni nejvíce obdivuji to, co dokázala.

Jaké byly tvé první pocity, když ses dozvěděl, že Lindsey přijede do Mexica?

No, v tu chvíli se ve mně mísilo hodně pocitů, ale byl jsem neskutečně šťastný a nadšený – nemohl jsem tomu uvěřit.

Kolik máte ve fanklubu fanoušků? Děláte mu nějakou propagaci?

Právě teď je nás 9540 a před Lindseyiným koncertem bychom rádi dosáhli deseti tisíc. Propagace děláme dost, máme i hodně nápadů, které jsme ještě nerealizovali. Ale už jsme udělali hodně věcí, máme své promo video, sdíleli jsme Lindseyinu lásku v ulicích Mexico City, což můžete vidět i na našem YouTube kanále: http://www.youtube.com/user/LindseyStirlingMex

Máme také naše webové stránky: www.lindseystirling.com.mx

Víš něco o České republice a Slovensku? 🙂

No, vím, kde se nachází a já jsem o České republice slyšel hodně, protože můj příbuzný ji navštívil a říkal mi úžasné věci o této zemi – o jídle, kultuře, počasí – ačkoliv tam prý byla opravdu zima – také mi řekl, že jsou v České republice krásné ženy.

O Slovensku jsem toho přiznám se příliš neslyšel, ale velmi si vážím a oceňuji Vaši podporu, kterou Lindsey vyjadřujete tím, co děláte. 🙂

Byl jsi někdy v Evropě? 🙂

Nikdy jsem nebyl, ale doufám, že se tam někdy podívám, mým největším snem je vidět Polsko a Španělsko.

V tuto chvíli jsme na konci rozhovoru, rád bych ti poděkoval za tvé odpovědi 🙂

Já bych chtěl poděkovat Vám za to, že tohle děláte, je to velmi chválihodné. Děkuju kamarádi, všichni jsme spojení Lindseyinou láskou 🙂