Kapelová rodina

Takže moje kapela….moje kapela. Uveřejnila jsem jejich videa online, každý den s nimi řádím na podiu…ale nikdy jsem neuvedla, jak moc ty kluky miluju. Myslím, že je fér říci, že z hlediska muzikálnosti a osobnosti jsem si nemohla vybrat lepší členy kapely. Ironií je, že jsem si je vůbec nevybrala.

Před několika měsíci jsem potřebovala kapelu pro svoji show. Ta show byla něco jako zkouška, jestli byla tahle kapela „dobrým tahem“. Tihle dva kluci (Drew a Gavi) mi byli doporučení a tak jsem do nich vložila trochu víry. Vzala jsem je do New Yorku, dva dny jsme zkoušeli a pak jsme hráli ve Webster Hall.

Show nám šla překvapivě dobře, takže když o několik měsíců přišel čas na plánování turné, komu jsme zavolali? Drewovi a Gavimu. Upřímně jsem je příliš neznala (i díky tomu, že jsem s nimi strávila jen tři dny), takže jsem doufala, že jsou tak dobrosrdeční a zdvořilí, jak jsem si myslela, že jsou a že budu schopná si s nimi rozumět.
No…v obou případech jsem měla kliku. Tak například, první den našeho turné Gavi nastoupil se svou kávou do autobusu a sedl si vedle mě. „No ty jo, miluju kafe…“, rozzářil se. Najednou vytřeštil oči, otočil hlavu, podíval se na mě a s vystrašeným hlasem řekl: „Ježiš…můžu to pít před tebou? Omlouvám se…“ (nepiju kafe). Zasmála jsem se a řekla „samozřejmě“, a mohl pít. Netřeba dodávat, že Drew i Gavi velmi respektují mě a mé standarty.
Co se týče mé obavy ohledně mého spojení s kapelou…omg, užijeme si spolu tolik legrace! Neustále mě rozesmávají a jsou mi oporou, když je potřebuju 🙂 Používáme dokonce i takový vtípek, když jim říkám „moje holky“. Pokaždé, když řeknu, tak se Drew a Gavi přemění v „Becky“ a „Saundru“ a začnou mluvit jejich dívčími hlasy. To mě vždycky dostane…umírám smíchy!
Všichni se mě neustále ptají, jestli mám radost, když mám v turné pauzu, ale upřímně…prvky setkávání s fanoušky, vystupování, kombinované s výsadou být v závěsu s Drewem a Gavim po celou dobu…sakra, chci zůstat na cestách příští rok! Stejně tak je skvělé, že je s námi můj kamarád McKay, který je předskokanem, a úžasné je i to, že s námi jako merchandise manažerka jede jedna z mých nejlepších kamarádek Whitney. Jsme jedna obrovská rodina! Mám pocit, že jen osud nás takhle mohl svést dohromady, neboť jsme neuvěřitelně pestrá skupina, ale mám ty lidi moc ráda!

Tento článek přidala Lindsey na svůj web 14.11.2012.

Originální článek: zde